Hlavní navigace

GTS snižuje ceny služby ISDN. Zákazník ušetří až 34%

[Tisková zpráva]

Sdílet

GTS snižuje ceny služby ISDN. Zákazník ušetří až 34%

Praha, 1. února 2001 – Společnost GTS (původně GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL), největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, oznámila s platností od 1. 2. 2001 snížení cen služby ISDN. U zřizovacích poplatků to znamená pro zákazníky úsporu až 34%, u měsíčních poplatků 33%. GTS je jediný alternativní telekomunikační operátor poskytující služby ISDN.

Původní výše zřizovacího poplatku za ISDN 30 je od 1.2. snížena o 33%: z 60 000 Kč na 39 900Kč. Měsíční poplatek za používání ISDN 2B je rovněž snížen o 33% z původní výše 760 Kč na 440 Kč.

Marcela Roflíková, ředitelka marketingu a tisková mluvčí uvedla: „Zvýhodněná cenová nabídka služeb ISDN je dalším vstřícným krokem GTS směrem k našim stávajícím i potenciálním zákazníkům. Poskytování moderních telekomunikačních služeb za příznivé ceny je součástí naší strategie pro letošní rok“.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb. Společnost GTS vznikla spojením tří telekomunikačních firem – Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC v únoru 2000.

Dattel a.s. přinesla metropolitní optickou síť, licenci na poskytování veřejných telefonních služeb a propojovací smlouvu s dominantním operátorem. Firma GTS Czech Net poskytla neveřejnou telekomunikační síť, licenci na poskytování hlasových služeb pro CUG a pan-evropskou síť.

GTS INEC byl předním českým ISP s regionální působností, díky kterému GTS nabízí bezkonkurenční národní (NIX) a mezinárodní konektivitu ( EBONE).

Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci služeb a připravit se tak na vstup na liberalizovaný telekomunikač­ní trh.

Pro další informace kontaktujte prosím:

Marcela Roflíková
GTS
Tel.: 96 157 377
Fax: 96 18 23 00
marcela.rofli­kova@gtsgroup­.cz

Sylvie Gondokusumo
Mmd
Tel.: 2425 1555
Fax: 2425 4364
sylvie@mmd.cz