Hlavní navigace

ha-fi: Jedeme naostro!

[Tisková zpráva] Ostrava, 4.8.2006 – Společnost ha-vel internet s.r.o. oznámila zprovoznění čtyř vysílačů služby ha-fi®, vysokorychlostního bezdrátového připojení k Internetu pro nejširší veřejnost.

Sdílet

Rychlost až 3 megabity za sekundu, přenos dat na technologii 5,4 GHz umožňující kromě surfování a stahování dat také kvalitní telefonování. To je ha-fi, projekt vysokorychlostního připojení k Internetu pro nejširší veřejnost od společnosti ha-vel internet s.r.o.

„Od 1.8. 2006 jsme uvedli do plného provozu ha-fi spoty ve Strahovicích a na třech místech ve Frýdku – Místku. Zprovoznění je provázeno kampaní v regionálních rádiích a tištěnou reklamou a musíme říci, že zájem vysoce předčil naše očekávání. Kontaktují nás zájemci o službu ha-fi z celé severní Moravy. Věříme, že poptávku alespoň částečně uspokojíme v průběhu měsíce září, kdy už bude zprovozněno dalších 27 ha-fi spotů na území celé Moravy,“ konstatoval obchodní ředitel společnosti ha-vel internet s.r.o. Emanuel Matějka.

Služba ha-fi bude dostupná v oblastech, v nichž společnost ha-vel internet s.r.o. disponuje přístupovými body (ha-fi spoty). Síť ha-fi spotů se bude neustále rozšiřovat, prioritou jsou ty regiony a obce, v nichž dosud nabídka vysokorychlostního Internetu chybí. Zájemci o zprovoznění služby ha-fi mohou svůj region zařadit do databáze budoucích ha-fi spotů vyplněním jednoduchého dotazníku na www.ha-fi.cz.