Hlavní navigace

ha-fi: vysokorychlostní Internet pro každého

[Tisková zpráva] Ostrava, 6.6.2006 – Společnost ha-vel internet s.r.o. představila svůj nový projekt vysokorychlostního Internetu pro širokou veřejnost – projekt ha-fi.

Sdílet

Co je ha-fi? ha-fi je vysokorychlostní bezdrátové připojení k Internetu určené pro každého, kdo má zájem o kvalitní a rychlý Internet bez závazků a paušálů. ha-fi využívá technologii na přenosových frekvencích v pásmu 5,4GHz, která umožňuje vysoce kvalitní přenos dat a umožňuje tak zároveň například i plnohodnotnou internetovou telefonii. Služba ha-fi bude dostupná v oblastech, v nichž společnost ha-vel internet s.r.o. disponuje přístupovými body (ha-fi spoty). Síť ha-fi spotů se bude neustále rozšiřovat, prioritou jsou ty regiony a obce, v nichž dosud nabídka vysokorychlostního Internetu chybí.

Služba ha-fi nabídne veřejnosti připojení o rychlosti až 3Mb za sekundu a důležitým faktem je skutečnost, že se bude jednat o plně automatickou předplacenou službu, zcela ovládanou uživatelem přes webové rozhraní. Zákazník se smluvně neupisuje na žádné období, pokud chce službu užívat, prostě si nabije svůj ha-fi kredit (ať už bankovním převodem, kartou či pomocí dobíjecího kuponu) a služba se mu aktivuje. Podobný systém předplacené služby již ha-vel internet s.r.o. aplikoval u své hlasové služby ha-loo, kterou bude za zvýhodněných podmínek poskytovat také všem uživatelům ha-fi. Služba ha-fi tak může v domácnostech plnohodnotně nahradit stávající drahé pevné linky. Testovací provoz projektu ha-fi bude spuštěn v průběhu června roku 2006.

Zájemci o službu ha-fi mohou svůj předběžný zájem vyjádřit vyplněním dotazníku přímo na stránkách www.ha-fi.cz . Množství požadavků na zprovoznění ha-fi v daném regionu bude jedním z hlavních kriterií pro vybudování ha-fi spotu.

Společnost ha-vel internet s.r.o. je ryze českou společností, která se již 10 let na vysoce profesionální úrovni zabývá poskytováním vysokorychlostního Internetu, hlasových a dalších služeb, souvisejících s komplexním řešením IT problematiky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).