Hlavní navigace

ha-loo Partner: atraktivní VoIP osvěta

[Tisková zpráva] Ostrava, 30.3..2006 – Společnost ha-vel internet s.r.o., provozovatel VoIP předplacené služby ha-loo, oznámila spuštění nového dealerského systému ha-loo Partner, zaměřeného na spolupráci s telekomunikačními firmami.

Sdílet

„Systém ha-loo Partner vznikl především jako další nástroj pro rozšiřování a popularizaci internetové telefonie v České republice. Naším cílem je zapojit každého, kdo má zájem spolupracovat na zvyšování povědomí o nových technologiích, v tomto případě o VoIP. Nabízíme všem zájemcům z řad podnikatelských subjektů (např. lokálním ISP, kabelovým televizím) možnost rozšířit portfolio svých služeb o kvalitní internetovou telefonii. Samozřejmostí je komplexní podpora a velice atraktivní podmínky spolupráce. Neboť 20% provizi z provolaných částek všech získaných klientů pokládám za skutečně zajímavou,“ řekl o systému ha-loo Partner obchodní ředitel společnosti ha-vel internet s.r.o. pan Emanuel Matějka.

Podmínkou pro zařazení do systému ha-loo Partner je pouze to, aby byl zájemce zapsaný v Evidenci podnikatelů v elektronických komunikacích podle všeobecného oprávnění. Po jednoduché registraci na www.ha-loo.cz obdrží ha-loo Partner svůj jedinečný partnerský kód, prostřednictvím něhož se budou registrovat noví uživatelé služby ha-loo. ha-loo Partner poté získá nárok na 20% provizi z provolaných částek všech klientů, kteří při registraci jeho partnerský kód použili a aktivovali si službu ha-loo. Tuto provizi si může ponechat nebo může její libovolnou část vrátit nazpět svým klientům ve formě kreditu na volání.

Služba ha-loo funguje na bázi VoIP telefonie. Po jednoduché registraci si účastník vybere veřejné telefonní číslo, nabije si kredit na volání a může telefonovat do všech sítí s vteřinovou tarifikací, do vybraných sítí VoIP operátorů dokonce zdarma. Samozřejmostí je online výpis hovorů (i zmeškaných), široká podpora kodeků či vlastní e-shop s nabídkou telefonních přístrojů a dalšího příslušenství. Více na www.ha-loo.cz.