Hlavní navigace

ha-vel představil nové tarify ADSL

[Tisková zpráva] Ostrava, 8.2.2006 – Společnost ha-vel internet s.r.o. nabídl nové tarify a akční balíčky služby ha-vel ADSL.

Sdílet

Český telekomunikační operátor ha-vel internet s.r.o. zveřejnil na začátku února novou nabídku služeb ha-vel ADSL. Nové tarify přinášejí především navýšení rychlosti ADSL linek při nezvýšených cenách, zajímavostí nabídky jsou však nové akční balíčky ha-vel ADSL, které přinášejí dobrý poměr ceny a výkonu a jsou zaměřeny především na domácnosti a menší firmy. V rámci těchto balíčků má zákazník k dispozici také bezplatný webhosting, e-mailové adresy s antivirovým a antispamovým řešením. Samozřejmostí je kompletní administrace emailových účtů včetně www rozhraní pro výběr pošty.

Stávajícím klientům společnosti ha-vel internet s.r.o., využívajícím služby ha-vel ADSL, budou jejich současné rychlosti automaticky navýšeny v průběhu dvou následujících měsíců. Navýšení kapacit se dočkají také ty ADSL linky, které jsou zdarma poskytovány jako záložní řešení pro bezdrátové spoje v akčních balíčcích ha-vel cafe. Aktuální ceníky a migrační tabulku naleznete na www.ha-vel.cz.

Společnost ha-vel internet s.r.o. je ryze českou společností, která se již 10 let na vysoce profesionální úrovni zabývá poskytováním vysokorychlostního Internetu, hlasových a dalších služeb, souvisejících s komplexním řešením IT problematiky především pro firemní zákazníky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).