Hlavní navigace

Hádej, kdo je Honza Mašek!

[Tisková zpráva] Do pořadu Hádej, kdo jsem! zavítá finalistka soutěže Česká Miss 2007 Eva Čerešňáková. Čeho se dříve tato kráska bála? Svoji fobii už zdárně překonala a obrátila ji v něco zcela pozitivního. Velký ohlas publika vzbudil příchod Miroslava Etzlera, populárního herce, kterého už nějakou dobu vídáte na Primě v novém seriálu Cesty domů. Bobu Kleplovi netrvalo odhalení kolegy dlouho, pak ale následoval další úkol. Čím si populární umělec vydělával na živobytí jako mladistvý, když utekl z domova? Za co dostal první výplatu? Vtipné povídání i s popěvkem o drsné brigádě Miroslava Etzlera diváci uslyší v pátek ve 20.00 na Primě v pořadu Hádej, kdo jsem!

Sdílet

Představitel kapitána Honzy Maška z nového seriálu Televize Prima Cesty domů Miroslav Etzler si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Tento uznávaný a svědomitý profesionál se narodil 22. 12. 1964 v Ostravě ve znamení Kozoroha. S herectvím začínal v ostravském Státním divadle, chvíli působil také v severomoravském Šumperku. Vystudoval JAMU a nějaký čas hrál ve Státním divadle v Brně. Proto tak věrohodně zvládá moravské dialekty, jak předvede v Hádej, kdo jsem! Ale samozřejmě „umí“ i pražštinu. Vždyť v hlavním městě žije a pracuje už nějaký pátek. V Národním divadle, odkud odešel v roce 2000, ztvárnil například Antoše v Roku na vsi nebo Lopachina ve Višňovém sadu, nezapomenutelných rolí byla řada. Hodně příležitostí dala Mirku Etzlerovi televize, má za sebou minimálně padesát postav. Do paměti diváků se zapsal zejména jako ředitel Tomáš Kraus, charakterní manažer i lamač srdcí v seriálu Pojišťovna štěstí. Natočil filmy Čas sluhů, Díky za každé nové ráno, Jak se krotí krokodýli, Ulovit miliardáře, Zemský ráj to napohled (zde si zahrál se svou ženou), Bestiář. Melancholickou postavu z posledně jmenovaného snímku vytvořila Bára Nesvadbová, autorka předlohy i scénáře. Herec a spisovatelka se osobně neznali, díky pořadu Hádej, kdo jsem! se konečně setkali a mohli si podat ruku. Miroslav Etzler se v životě ztotožňuje s heslem své poslední seriálové postavy, komisaře hospodářské kriminálky Jana Maška. Ten tvrdí, že „není ostuda zakopnout, ostuda je nevstat“.

Půvabná brunetka Eva Čerešňáková se narodila ve znamení Raka 14. 7. 1986. Do devatenácti vyrůstala v Uherském Hradišti. Vystudovala gymnázium a zúčastnila se různých soutěží krásy. V roce 2005 se stala druhou vicemiss středních škol ČR, o rok později vyhrála Miss Academia ČR. Největším Eviným splněným snem byl úspěch v soutěži Česká Miss, kdy ji diváci zvolili první vicemiss 2007. Příležitost využila, věnuje se modelingu, moderování, pracuje v oblasti PR a studuje mezinárodní obchod na VŠE v Praze. Na oba hosty se můžete těšit v pátek 29. 10. ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).