Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Čemu dává přednost Bára Basiková?

[Tisková zpráva] V dalším vydání zábavného pořadu Hádej, kdo jsem! se můžete těšit na zpěvačku a trojnásobnou maminku Báru Basikovou. Kdysi známá rockerka a léta úspěšná muzikálová zpěvačka si už ve svém oboru splnila snad všechna přání. Má za sebou velké množství titulů, desek a koncertů, moc ráda by si ale zahrála ve filmu. Tvrdí o sobě, že je líná, a proto již pár let nenatočila žádné CD. Především je prý ale super máma, věnuje se dětem a pak teprve umění.

Sdílet

Členové poroty Martin Zounar, Alice Bendová, Bohumil Klepl a Eva Holubová si nejprve mysleli, že jde o Martu Kubišovou nebo Evu Pilarovou, protože Bára má ráda zvířata a zpívala již v roce 1968. Jenže Bára Basiková zpívá opravdu již odmala, zpěvačkou se chtěla stát zřejmě od kolébky. Pamětníci si připomenou její účinkování v tehdy populárním televizním pořadu Zpívá celá rodina. Vy se můžete těšit na krásnou píseň z obnoveného muzikálu Johanka z Arku, kde hraje Bára hlavní roli.

Bára Basiková se narodila v Praze ve znamení Vodnáře v roce 1963 a vystudovala střední ekonomickou školu. Pak už se věnovala převážně hudbě. Léta zpívala ve skupině Precedens, kam se po úspěchu na sólové dráze ještě jednou vrátila. Její jméno je rovněž spjato s Michalem Pavlíčkem a kapelou Stromboli. V muzikálu Jesus Christ Superstar zazářila v roli Máří Magdalény, a odstartovala tak svoji letitou kariéru muzikálové zpěvačky. V životě také složila pár písní, psala i texty, dokonce vydala knihu. Bára je potřetí vdaná, z prvního manželství má dvojčata Annu a Marii, druhé manželství s architektem Jaromírem Pizingrem bylo bezdětné a skončilo rozvodem. Vloni porodila syna Theodora. Osmiměsíčního syna kojí i během přestávek při představení muzikálu Johanka z Arku, na zájezdy proto vůbec nejezdí. Mateřství si užívá a je pro ni prioritou. O syna se starají i již plnoleté dcery, pro které je to ideální příprava do budoucna, jak alespoň soudí jejich matka.

Co dluží Martin Zounar dcerám Báry Basikové? Kde se seznámila se svým současným manželem? Nenechte si ujít další díl pořadu Hádej, kdo jsem! již tuto středu ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).