Hlavní navigace

HÁDEJ, KDO JSEM! – DALŠÍ NOVINKA VE VYSÍLÁNÍ PRIMA TV

[Tisková zpráva] Televize Prima připravila pro své diváky novinku v podobě zábavné show s názvem Hádej, kdo jsem! Hádej, kdo jsem! Je zábavný pořad podle licence Fremantle Media, který byl a je s velkým úspěchem vysílán v mnoha zemních světa. Mimo jiné v USA, Kanadě, Velké Británii, Norsku, Německu, Lotyšsku či Estonsku. Tato show plná humoru, zábavy a nečekaných odhalení odstartuje na Prima TV v neděli 4. března po 21. hodině. Hádej, kdo jsem! bude Prima TV vysílat vždy v tomto čase jednou týdně.

Sdílet

„Pravidla pořadu jsou velmi jednoduchá. Čtveřice „hadačů“ Martin Zounar, Alice Bendová, Dana Morávková a Bohumil Klepl, se snaží uhádnout povolání hostů popřípadě jméno záhadné celebrity. Moderátorem bude Petr Vondráček,“ říká Rostislav Uher, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV.

Díky pořadu Hádej, kdo jsem! bude Petr Vondráček v užším kontaktu se svými hereckými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy. „Velmi se na tento pořad těším a hlavně na herecké kolegy. Jsou milí, vtipní, kamarádští. Zkrátka dost odlišní od svých postav, které ztvárňují v seriálech. Myslím, že jsme v pořadu našli společnou frekvenci.“říká Petr Vondráček

Zábavnou složku tvoří dialogy mezi čtyřmi hádajícími povolání a také mezi nimi a moderátorem celé show. Ta se skládá ze čtyř kol, ve třech se hádá povolání neznámých hostů, ve čtvrtém pak jméno hledané celebrity.

Vždy na úvod každého kola přichází host, který předvede krátkou pantomimickou scénku, ve které „hraje“ své povolání. Naše čtveřice poté pokládá otázky, na které se musí dát jednoznačně odpovědět ano nebo ne. Hra v kole končí, pokud odpoví host celkem desetkrát „ne“ nebo pokud vyprší časový limit. Vyhraje- li host, obdrží cenu a certifikát o tom, že zvítězil nad naším panelem se čtyřmi stálými celebritami. Pokud vyhraje host, má právo vyprávět zajímavou historku, týkající se jeho profese. V kole se známým hostem jsou hádající čtyřce zavázány oči a hádají pouze na základě otázek,na které odpovídá místo hosta moderátor. Otázky jsou pokládány čtveřicí postupně, vždy každý jednu. Ten, kdo se pokusí uhádnout jméno a pak se netrefí, nesmí se už ptát dál a ze hry vypadává.

Pořad bude pro Prima TV vyrábět Fremantle Media ve společnosti FRMOL s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).