Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Dana Morávková: „To je ten, co mě vyměnil za Vondráčkovou!“

[Tisková zpráva] Týden se s týdnem sešel a už je tu opět usměvavý Petr Vondráček, aby vás pozval před televizní obrazovku ke sledování vašeho oblíbeného pořadu, v němž hlavní roli hraje profese. Kolikrát týdně Martin Maxa umírá? To a mnoho dalšího se dozvíte v zábavné soutěžní show Hádej, kdo jsem! již tuto středu ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Dana Morávková zase bodovala. Zpoza škrabošky vydolovala z hosta informaci, že s ním hrála ve filmu, a už se její rychlé mozkové závity roztočily naplno. „To je absolvent fakulty tělesné výchovy a sportu Martin Maxa!“ zvolala, „ten, co mě vyměnil za Helenu Vondráčkovou!“

Martin Maxa je všestranný muž. Kdysi závodní plavec svojí muskulaturou nezapře, že se sportem nikdy úplně neskončil, i když ho zlákaly múzy. Martin stále hraje a zpívá se svou kapelou, dnes účinkuje i v muzikálu, kdysi také učil a stále ještě vlastní hudební klub a maluje. Málokdo ví, že se občanským jménem jmenuje Ivan Varga. Svoji kariéru strmě zahájil v roce 2000, což ho vyneslo na místo skokana roku v anketě Český slavík. Vydal pak známé CD C'est la vie a dnes zcela netradičně zazpívá na konci pořadu s kytarou písničku ze svého nového CD. Nenechte si ujít pořad Hádej, kdo jsem! ve středu 25. února ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).