Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Dana Morávková: „To je ten, co mě vyměnil za Vondráčkovou!“

[Tisková zpráva] Týden se s týdnem sešel a už je tu opět usměvavý Petr Vondráček, aby vás pozval před televizní obrazovku ke sledování vašeho oblíbeného pořadu, v němž hlavní roli hraje profese. Kolikrát týdně Martin Maxa umírá? To a mnoho dalšího se dozvíte v zábavné soutěžní show Hádej, kdo jsem! již tuto středu ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Dana Morávková zase bodovala. Zpoza škrabošky vydolovala z hosta informaci, že s ním hrála ve filmu, a už se její rychlé mozkové závity roztočily naplno. „To je absolvent fakulty tělesné výchovy a sportu Martin Maxa!“ zvolala, „ten, co mě vyměnil za Helenu Vondráčkovou!“

Martin Maxa je všestranný muž. Kdysi závodní plavec svojí muskulaturou nezapře, že se sportem nikdy úplně neskončil, i když ho zlákaly múzy. Martin stále hraje a zpívá se svou kapelou, dnes účinkuje i v muzikálu, kdysi také učil a stále ještě vlastní hudební klub a maluje. Málokdo ví, že se občanským jménem jmenuje Ivan Varga. Svoji kariéru strmě zahájil v roce 2000, což ho vyneslo na místo skokana roku v anketě Český slavík. Vydal pak známé CD C'est la vie a dnes zcela netradičně zazpívá na konci pořadu s kytarou písničku ze svého nového CD. Nenechte si ujít pořad Hádej, kdo jsem! ve středu 25. února ve 20.00 na Primě!