Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Eva a Vašek – poprvé s Václavem Vydrou

[Tisková zpráva] Pořad Hádej, kdo jsem! má pro vás překvapení v podobě nové posily v týmu hadačů. Je jí herec Václav Vydra, který bude u hadačského stolku alternovat Martina Zounara. Jako VIP host pak přišel další Václav, a to i s manželkou. Příjmení Ševčíkovi televizním divákům moc neřekne, ale křestní jména Eva a Vašek rozhodně ano. Co na sebe tohle manželské pěvecké duo prozradilo? Například to, že má koncerty, natáčení i dovolenou naplánované na dva roky dopředu. A že nebýt Eviny maminky, český národ by přišel o spoustu písniček.

Sdílet

V dalším díle zábavného pořadu Hádej, kdo jsem! nebudou samozřejmě chybět Alice Bendová, Eva Holubová a Bob Klepl. O Martina Zounara diváci nepřijdou, mohou se na něj těšit v dalších dílech. „Václav Vydra je charismatický, usměvavý a vtipný muž, s nímž, bude divákům jistě příjemné trávit část večera. Je to populární herec a milovník zvířat, což je o něm všeobecně známo. Určitě skvěle zapadne do týmu poroty, s některými kolegy se dobře zná,“ komentovala změnu šéfproducentka vlastní tvorby Televize Prima Šárka Baborovská.“

Václav Vydra se narodil v roce 1956 v Praze. Vystudoval Pražskou konzervatoř, hraje v Divadle na Vinohradech, v Divadle Bez zábradlí nebo v zájezdových představeních agentury Václava Hanzlíčka. V roce 2006 se po dlouholetém vztahu oženil s herečkou Janou Bouškovou. S ní také dělá průvodce populárním pořadem Televize Prima Prostřeno. Václava Vydru jste mohli vidět v mnoha filmových a televizních rolích, např. S čerty nejsou žerty, Návštěvníci, Vlak dětství a naděje či Copak je to za vojáka. Je milovníkem koní, několik jich také vlastní.

Eva a Vašek – dvojice, jejíž příjmení téměř nikdo nezná
Václav Ševčík se narodil v roce 1953 v Blansku. Vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou. V roce 1983 založil skupinu Surf, jež prošla mnoha změnami. Dnes ji tvoří studioví hráči, kteří vytvářejí nahrávky pro CD a DVD Evy a Vaška. Eva Dvořáčková se narodila v roce 1970 v Rájci-Jestřebí a vystudovala operní zpěv na brněnské konzervatoři. Potkali se před více než dvaceti lety a dnes patří mezi komerčně nejúspěšnější české hudební interprety. Eva a Vašek vydali přes 40 alb a víc než 10 DVD, prodali přes půl milionu CD. Jejich repertoár tvoří písničky od Ave Maria až třeba po Škoda lásky. Tedy lidovky, trampské písničky, country i populární popové hity 60. nebo 70. let. Nahrávají ale také koledy a písničky v němčině, chorvatštině nebo italštině, stejně jako vlastní hity. Popularitu jim přinesla televizní reklama, díky které se dostali do povědomí diváků. Jejich cílovou skupinou je hlavně střední a starší generace posluchačů. Dvojice vystupuje po celé republice, ale také na Slovensku, v Chorvatsku, Americe, Austrálii nebo v Kanadě. Koncerty pořádají také ve vlastním penzionu s restaurací, nahrávacím studiem a fotoateliérem. Manželé vychovávají šestiletou dceru Evičku.