Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Hádej, kdo je zrovna Petr Martinák

[Tisková zpráva] Úplná tlačenice VIP hostů v pořadu Hádej, kdo jsem! Přišli bratři Nedvědové, prezident Václav Klaus, Miloš Zeman a duch Vlasty Buriana. Jak je to možné? Jednoduše, protože ve studiu uvítali skvělého imitátora Petra Martináka!

Sdílet

Doma v šuplíku se Petrovi již léta práší na diplom inženýra ekonomie, protože zadání od rodičů znělo: „Dokonči vysokou, a teprve pak si můžeš dělat ty svoje blbosti!“ Dnes ho živí jeho koníček a jde až tak daleko, že i navigaci v autě má namluvenou hlasem Václava Klause, takže udivený spolucestující může například slyšet pokyn: „Vždycky doprava, nikdy ne doleva!“

Kromě politiků umí Petr imitovat také prvorepublikové herce – Oldřicha Nového a Vlastu Buriana, který byl prý v jeho kariéře zatím největší výzvou. Petr Martinák umí napodobit nejen hlas, ale i gestikulaci postavy, takže naskočí i podoba imitované osobnosti a iluze je dokonalá. Někdy je to opravdu práce na hranici zdraví, jak se dozvíte v silvestrovské historce o imitování lepých líček Karla Gotta a následné obličejové křeči.

Co potřebuje dobrý imitátor? Zlobily se někdy imitované osobnosti na svého interpreta? Dozvíte se v dalším dílu Hádej, kdo jsem! již tuto středu 13. května od 20.00 na Primě!