Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Hegerová: „Označení ‚husopaska z Nízkých Tater‛ mi bylo milejší.“

[Tisková zpráva] „Přál bych našemu pořadu, aby jeho sledovanost rostla jako bambus,“ zažertoval v úvodu další části populárního pořadu moderátor Petr Vondráček, „protože bambus vyroste za den o rekordních 91 cm.“ A v duchu dobré nálady se nesl i další díl oblíbeného pořadu Hádej, kdo jsem!, jehož významným hostem se stala zpěvačka Hana Hegerová.

Sdílet

Podle bouřlivého potlesku Bob Klepl tipoval jako VIP hosta komisaře Rexe, ale do studia přišla legenda českého šansonu Hana Hegerová. Otázka Martina Zounara „Už vám vyšlo nějaké CD?“ proto zpěvačku mile pobavila. Až při desátém „ne“ se Martinu Zounarovi, který v tomto dílu skutečně exceloval, podařilo odtajnit slavnou umělkyni. Nakonec vše odhalil pejsek, i když to nebyl domnělý Rex. „Bylo mi milejší, když mi po příchodu do Prahy říkali ‚husopaska z Nízkých Tater‛ než pražská Edith Piaf, protože ta byla jedna jediná,“ s trochou nadsázky konstatovala o svých začátcích zpěvačka, která se považuje stejnou měrou i za herečku, původně ale chtěla být tanečnicí. „Vy jste byla husopaska?“ otázal se překvapný moderátor. „Ne, ale asi jsem tak vypadala,“ usmála se paní Hana. „U nás se pilo hodně vína a k tomu se hezky zpívá,“ hodnotila svoji motivaci přítomná celebrita.

Nenechte si ujít legendární Hanu Hegerovou a zároveň zjistíte, proč Dana Morávková políbila Boba Klepla a proč se k ní vzápětí přidala i Alice Bendová. Ve středu 28. ledna ve 20.00 v pořadu Hádej, kdo jsem! na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).