Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem: Hosty silvestrovského speciálu jsou Ewa Farna a Miroslav Donutil

[Tisková zpráva] Milým dárkem do nového roku bude pro diváka silvestrovský speciál pořadu Hádej, kdo jsem! Tentokrát se nebudou hádat různé profese, ale můžeme se těšit na dva VIP hosty a o překvapení nebude nouze. Hosty posledního dílu pořadu Hádej, kdo jsem! v roce 2008 budou zpěvačka Ewa Farna a herec Miroslav Donutil, který k silvestru neodmyslitelně patří.

Sdílet

Již ostřílení hadači, Alice Bendová, Bohumil Klepl, Martin Zounar a Dana Morávková, budou muset rozlousknout tvrdý oříšek. Ewa Farna si s sebou někoho přivedla a zvláště pro Danu Morávkovou to bude velké překvapení. Během hádání se hadači tak zapotí, že Petr Vondráček přispěchá Martinovi Zounarovi na pomoc a masáž. Druhým významným hostem v silvestrovském speciálu je Miroslav Donutil, který opět svým humorem a zábavnými historkami nenechá nikoho v klidu. Podaří se jméno známého herce uhodnout hned, nebo se nasytí charitativní prasátko?

To ale není všechno. V pořadu, který se bude vysílat 31. 12. 2008 ve 20:00 na Primě, zazní premiérově i nová píseň „Hádej, kdo jsem!“ v podání Petra Vondráčka s kapelou a připojí se i hadači.