Hlavní navigace

Hádej kdo jsem! Kočka Kateřina Brožová

[Tisková zpráva] Překvapení a nové celebrity čekají diváky v oblíbené zábavné soutěžní show Hádej, kdo jsem! Milovnice Boba Klepla a Tomáše Matonohy si budou muset dát pohov, zato fanynky Martina Zounara zaplesají. Vedle staronového porotce Zounara usednou dvě zbrusu nové tváře. Host z minulého dílu Pavel Zedníček a atraktivní spisovatelka Bára Nesvadbová, která nahradí krásnou Ivu Kubelkovou. V pořadu se jako VIP hosté vystřídají dvě půvabné ženy. Do druhého kola přijde novinářka Pavlína Wolfová se svým tajemstvím.

Sdílet

Jen je uhádnout! A ve třetím usedne „kočka“ Kateřina Brožová, která bude svým mňoukáním a štěkáním mást porotce tak dobře, že na charitu poputuje celých pět tisíc korun. Ale i Kateřina má své překvapivé tajemství. Zda porota odhalí její nevšední koníček, uvidíte tento pátek 1. 10. ve 20.00 v další epizodě soutěže Hádej, kdo jsem!

Pavlína Wolfová se narodila v roce 22. 12. 1971 ve znamení Kozoroha a pochází, jak většina diváků ví, z umělecké rodiny, odkud si odnesla jednu vlastnost typickou pro toto prostředí. Její dědeček František Filipovský se řadí k hereckým legendám, maminka je zpěvačka, herečka a moderátorka Pavlína Filipovská a tatínek zpěvák s hlubokým hlasem Petr Spálený. Pavlína se upsala novinářské profesi. Po absolvování Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy začínala v Lidových novinách, působila v domácím a později zahraničním zpravodajství České televize. V roce 1996 byla reportérkou pořadu TV Nova Na vlastní oči, potom moderovala talk show Áčko. V roce 2000 se vrátila do rozhlasu, kde moderovala pořady Nad věcí a Radiofórum. Populární je také relace Děti vám to řeknou, kde dětské auditorium odpovídá na vážné otázky ze světa dospělých a politiky. V současné době je redaktorkou týdeníku Reflex. Je podruhé vdaná za podnikatele Jana Bubeníka, který se během sametové revoluce proslavil jako studentský vůdce. Mají dceru Matildu a syna Matouše.

Kateřina Brožová je jednou z našich hereček, které pravidelně plní stránky bulváru. Narodila se 9. 2. 1968 ve znamení Vodnáře a její maminka byla baletka ruského původu. Není proto divu, že Kateřina chodila od útlého mládí do baletu. K tomu však také hrála na klavír, navštěvovala dramatický kroužek a jezdila na koni. Všechny tyto dovednosti a samozřejmě i atraktivní zevnějšek a herecký i pěvecký talent zúročila při studiích na DAMU. Po vysoké škole získala okamžitě angažmá v Divadle na Vinohradech, kde se objevila ve více než dvaceti rolích. Od roku 1997 hostuje v Hudebním divadle v Karlíně a v Kalichu, kde hraje, zpívá a tančí v muzikálech. Řadu rolí získala v televizních inscenacích (Znásilnění) a seriálech (např. Život na zámku, Pojišťovna štěstí). Příležitostně moderuje a věnuje se dabingu. Angažuje se rovněž v politice. V červnu 2009 se stala jako nestraník lídrem teplického okresu na sociálnědemokra­tické kandidátce Ústeckého kraje do Poslanecké sněmovny ČR. Kandidaturu ale vzdala. Ze sedm let trvajícího manželství s podnikatelem Zdeňkem Tomanem – dnes již ukončeného – má dceru Kačenku. A také má jednu skoro mužskou vášeň. Jakou? To se dozvíte v Televizi Prima v pořadu Hádej, kdo jsem!