Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Martin France není jen zpěvák

[Tisková zpráva] Odborná komise ve složení Martin Zounar, Alice Bendová, Eva Holubová a Bohumil Klepl opět perlila. První host obvinil Martina Zounara, že právě kvůli jeho pořadu o vaření nabral spoustu kil. A koho hádaly naše celebrity ve VIP kole? Do studia přišel muzikálový herec a zpěvák Martin France.

Sdílet

Narodil se v Horním Slavkově, nemá konzervatoř, ale vystudoval ekonomickou školu a absolvoval dva roky přípravky pro muzikálové herce. Tato škola už ale neexistuje. Po příchodu do Prahy se stal členem taneční skupiny Shock, která spolupracovala např. s Ivetou Bartošovou, Helenou Vondráčkovou či Jiřím Kornem. Jeho umělecké začátky patřily více filmu (Království za kytaru, Vrať se do hrobu, Kamarád do deště 2 aj.), natočil několik televizních inscenací, účinkoval v seriálech. Šest let hostoval ve Vinohradském divadle ve hře Hostina u Petronia a Hon na královské slunce.

Porota kolegu neuhádla, takže charitativní prasátko bylo spokojené. Martin prozradil, že by rád účinkoval v muzikálu… Uhádnete, který to je? Dozvíte se také něco o úskalích muzikálového „trojsložkového“ herectví. Dramatický projev, zpěv a tanec musí zvládat každý adept této náročné a oblíbené disciplíny. A ke všemu zmíněná kategorie vyžaduje každodenní trénink, aby herec nevyšel ze cviku. A Martin už není takový kluk, jak si myslí Bob Klepl. Má za sebou muzikály Pippin, Jesus Christ Superstar, Dracula, Pomáda, Bernsteinova mše, Vlasy, Pokrevní bratři a další.

S kým z poroty Martin France vystupoval v úspěšném muzikálu Pěna dní? Co s má s Martinem společného Petr Vondráček? Dívejte se na další díl zábavného soutěžního pořadu Hádej, kdo jsem! v pondělí 28. 9. od 20.00 na Primě a dozvíte se víc.