Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Martina Jandová – komu nejvíc zamotá hlavu?

[Tisková zpráva] Moderátorka a divadelní manažerka Martina Jandová hadačům důkladně zamotá hlavu. Ačkoli se neustále pohybuje mezi celebritami, není zpěvačka, herečka ani sportovkyně, takže nebudou v první chvíli vědět, kam ji mají zařadit. Když její jméno přeci jen nakonec uhodnou, Martina všem osvěží paměť. Připomene hadačům, kde všude se setkali a s kým z nich natáčela reportáže pro pořad TOP STAR magazín. Taky prozradí, koho zatím nemůže k natáčení přemluvit.

Sdílet

Protože jedním z těch, kdo Martině a jejímu reportérskému mikrofonu v poslední době unikají, je i samotný moderátor Petr Vondráček. Martina mu vysvětlí, že se jí nemusí bát, protože na něj vždycky byla a při dalším natáčení opět bude hodná. „Martina je denní motýl, který poletuje po akcích a klade celebritám hezké otázky,“ zhodnotí její práci Petr.

O Martině Jandové (41) se začalo víc mluvit ve chvíli, kdy si ještě jako Martina Zapletalová vzala v roce 1992 rockera Petra Jandu a záhy mu porodila dceru Elišku. Manželství s o sedmadvacet let starším zpěvákem ale vydrželo jen pár let a Martina se pomalu vrhla do vod showbusinessu. Začala natáčet reportáže pro různé televizní magazíny.

Momentálně můžeme Martinu Jandovou pravidelně vídat jako jednu z reportérek pořadu TOP STAR magazín. Vystupuje jako porotkyně v různých soutěžích krásy, reportáže natáčí i pro internetovou televizi Stream.cz. Kromě toho působí jako PR manažerka dvou divadel a zároveň jako manažerka zpěvačky Marty Jandové, dcery svého bývalého muže, se kterou jsou si velmi blízké.

Prioritou je ale pro ni její sedmnáctiletá dcera Eliška. Martina by byla ráda, kdyby šla v jejích stopách a také se věnovala modelingu. „Jenže Eliška je prostě rockerka po tátovi a profese modelky ji neláká. I tak mi dělá velkou radost, je to nejdůležitější v mém životě. Moc bych jí přála, aby byla úspěšná a šťastná, ať už si vybere jakoukoli profesi,“ říká o dceři Martina Jandová.

Hostem pořadu Hádej, kdo jsem! bude Martina Jandová v úterý 8. června ve 20 hodin na Primě.