Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Měl Petr Šiška někdy vlasy?

[Tisková zpráva] Daně Morávkové stačily pouhé tři otázky k tomu, aby odhalila známého hosta v dalším díle zábavného pořadu Hádej, kdo jsem!. „Jste moderátor pravidelného pořadu na Primě? Boxujete? Píšete texty? No to je Petr Šiška, to je jasné!“ usoudila Dana správně, aniž by dala příležitost kolegům.

Sdílet

Hostem z řad známých osobností byl skutečně Petr Šiška, moderátor soutěže, v níž hraje hlavní roli detektor lži a kam se nově chystají usednout i dvojice soutěžících. Také on byl podroben tvrdému výslechu a přítomní hadači si příležitost k prohození rolí, co se kladení otázek na tělo týče, nenechali ujít. Jakou říkanku Petr Šiška v mládí často slýchával?

Známý moderátor mimo obrazovky působí i jako muzikant a textař. Kromě jiného napsal například slova k písni Petra Koláře „Ještě že tě, lásko, mám“. Kde hledá inspiraci? Je pozorným a notorickým čtenářem ženských časopisů, z nichž se dozví vše o ženské duši a přesně pochopí, co dámy potřebují, aby zmáčely své kapesníčky.

Zajímá vás, jestli měl Petr Šiška někdy vlasy? A proč je špionem ženských duší? Sledujte pořad Hádej, kdo jsem! již tuto středu, 11. února ve 20.00 na Primě!