Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Michal Dlouhý – herec se železnou vůlí

[Tisková zpráva] V dalším vydání zábavního soutěžního pořadu Hádej, kdo jsem! se můžete těšit na herce Michala Dlouhého. Teprve nedávno se usadil a stal se šťastným otcem. Herectví se věnuje nadále a na podzim ho uvidíte v několika atraktivních představeních.

Sdílet

Michal je mladší bratr herce Vladimíra Dlouhého. Oba byli zejména v mládí představiteli romantických hrdinů, často princů. Bratři spolu hrají čtvrtým rokem v představení Chvála bláznovství a skvěle vycházejí. Vladimír je prý od dětství rachitický, kdežto Michal podle svých slov spíš inklinuje k obezitě. Michal má ale železnou vůli. Potřebuje-li za dva měsíce zhubnout, cvičí a dosáhne svého. Když se chce rychle naučit roli, zvládne to v jakémkoli čase. Zakousne se jako buldok a jede.

Herec, který také velmi rád a často cestuje, se relativně nedávno usadil a stal se šťastným otcem holčičky. Předtím byl životním i hereckým partnerem Sabiny Laurinové a Lucie Vondráčkové. Posledně jmenovanou škrtil na Hradě, kde v rámci Letních shakespearovských slavností hráli již po rozchodu Othella a Desdemonu.

Zajímá vás, kdo učil Michala Dlouhého herectví? S kým z porotců se sešel při práci? Nebo u jakého sportu se nejradši odreaguje? Pokud ano, dívejte se na další premiérový díl zábavní soutěžní show Hádej, kdo jsem! Nenechte si ujít další díl Hádej, kdo jsem! v pondělí 5. října ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).