Hlavní navigace

HÁDEJ, KDO JSEM! NA OBRAZOVKÁCH DVAKRÁT TÝDNĚ

[Tisková zpráva] Zábavný pořad Hádej, kdo jsem! v čele s moderátorem Petrem Vondráčkem patří mezi nejúspěšnější pořady Televize Prima. Jeho úspěšnost potvrzuje i to, že v loňském roce získal dvě ceny TýTý, a to v kategorii Nejlepší televizní pořad roku a Petr Vondráček ocenění Objev roku. Každý jeho díl sleduje v průměru více než dvacet procent diváků, kteří mají v době jeho vysílání zapnuté televizory. Televize Prima se rozhodla dát tomuto formátu větší prostor a nasazuje ho do vysílání kromě pátků i každou středu, a to od 29. 10. 2008.

Sdílet

„Navazujeme tím na úspěchy Hádej, kdo jsem! v rámci letního schématu, kdy naši diváci velmi uvítali jeho dvojnásobné nasazení. Nyní jim tedy vyhovíme, jejich oblíbený pořad nasadíme znovu 2× týdně a navíc se tak podaří celkově posílit středeční hlavní vysílací čas,“ komentuje změnu Gordon Lovitt, programový ředitel Televize Prima.

Seriál Ošklivka Katka čeká také celá řada změn. Fanoušci nešťastně zamilované Katky, arogantního Tomáše nebo záletného Marka se v průběhu příštího roku konečně dočkají – Katka se ukáže nejen jako chytrá mladá žena, ale také jako žena velmi atraktivní. Již nyní se na obrazovkách objevují díly, které Katku ukazují v reálnějším světle, vývoj v seriálu se významně soustředí zejména na vztahové linie a jejich nečekaná vyústění. Seriál Ošklivka Katka nyní uvádí Televize Prima od 27. 10. každé pondělí od 20.00 hodin.

Další informace získáte na www.iprima.cz.