Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Moderátor a porota si na Silvestra vymění role

[Tisková zpráva] Silvestrovský speciál bude plný překvapení. Všechna pravidla se ruší. Moderátor Petr Vondráček usedne do poroty a Bohumil Klepl, Alice Bendová, Eva Holubová a Martin Zounar budou střídavě moderovat. Každý si přivede svého osobního hosta. Těšte se na Maroše Kramára, Petra Jákla, Davida Krause a Marcelu Košanovou. Poslední host vyloží pořadu Hádej, kdo jsem! karty na příští rok. Nenechte si ujít speciál, který hudebně doprovodí Petr Vondráček se svou skupinou Lokomotiva.

Doba čtení: 1 minuta

Petr Vondráček získá jako porotce novou zkušenost. Zastoupí ho Bob Klepl, který si pozval kamaráda a kolegu ze seriálu Letiště Maroše Kramára. Slovenský herec přijde i se svými třemi dětmi. Synem Timurem, dcerou Tamarou a nejmladším synkem Markem.

Poprvé v historii pořadu uvede svého hosta i Alice Bendová. Pozvala si kaskadéra, herce, režiséra a filmového producenta Petra Jákla. Prý proto, že je to první režisér, který ji obsadil bez castingu. Alice na rozdíl od Boba na udělování bodů trochu zapomínala, o to lépe se ale bavila. Martin se zajímal, zda mají s hostem stejnou figuru. „Ano, když on zůstane sedět a ty stojíš, tak jste stejně vysocí,“ napověděla mu půvabná moderátorka. Eva Holubová začala poměrně záhy tušit, kdo vedle Alice sedí, a dala producentovi a režisérovi Jáklovi tip na nový film.

Co prozradil o Davidu Krausovi, svém hostu a známém fotografovi, Martin Zounar? I když herec na přátelství mezi mužem a ženou nevěří, David je celoživotním kamarádem jeho partnerky Simony, a tudíž onou výjimkou potvrzující pravidlo. Podle Evy by si Martin kolegu stejně nepozval, konkurenci prý nemá rád. Koho z poroty David Kraus někdy fotil? Kromě Petra Vondráčka měl v hledáčku všechny. Martin Zounar, který má s moderováním zkušenosti, si novou roli docela užíval.

Ve studiu zavládnou nadpozemské vibrace, když přijde kartářka a moderní čarodějnice Marcela Košanová, host Evy Holubové. Svými teoriemi o mužích rozesměje nejen porotu, ale zaručeně i divačky u obrazovek. Vyloží karty a pokusí se o malou prognózu vývoje pořadu Hádej, kdo jsem! v roce 2010. Oslavte poslední den roku 2009 se silvestrovským speciálem od 20.00 na Primě.