Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Nebezpečné křivky Hanky Mašlíkové

[Tisková zpráva] Na takovou ženskou by měl mít člověk zbrojní pas, myslí si Martin Zounar o modelce Hance Mašlíkové, která přišla do pořadu Hádej, kdo jsem! jako VIP host. Martin se s Hankou zná, protože společně nafotili zajímavý kalendář, kde se stylizovali do rolí bezdomovců. Eva Holubová se pod škraboškou domnívala, že ve studiu vedle moderátora Petra Vondráčka usedla Simona Krainová a dávala k lepšímu, jak Bob Klepl pronásledoval tuto krásku v zákulisí jedné akce. „Dejte si na něho pozor,“ varovala Eva sexy modelku.

Sdílet

Hana Mašlíková, které přátelé přezdívají Mašle, se do povědomí veřejnosti dostala jako účastnice reality show Trosečník. Také se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss České republiky, kde získala titul Miss Silueta. Soutěž ale tenkrát vyhrála Táňa Kuchařová, naše zatím jediná Miss World. Hanka se momentálně věnuje nejvíc ze všeho modelingu, patří mezi naše nejvyhledávanější manekýnky. S touto profesí začala podle svých slov poměrně pozdě, o to intenzivněji se jí však dnes věnuje. Na Primě rok moderovala noční soutěžní pořad Sexy šance. Občas uvádí i některé akce, stejně jako např. Petr Vondráček a všichni členové odborné poroty ve složení Bohumil Klepl, Alice Bendová, Martin Zounar a Eva Holubová, kteří se moderování též příležitostně věnují.

Blonďatá modelka se narodila ve znamení Býka v Teplicích v roce 1982. Studovala střední školu a přestěhovala se do Prahy, kde dostudovala dálkově, protože v té době již brázdila přehlídková mola. Domů už jezdí jen na návštěvy za rodinou. Jako své záliby uvádí jízdu autem, fitness, chov a výcvik psů, volejbal a jízdu na koni. Ráda mění účesy, dlouhé vlasy vystřídalo módní mikádo a pak ještě kratší odvážný sestřih, jak diváci uvidí. Považuje se za optimistku, která chce prožít život naplno, aby jednou měla na co vzpomínat. Už teď je jasné, že na tom usilovně pracuje…

Nenechte si ujít další díl pořadu Hádej, kdo jsem! již toto středu ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).