Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Patrik Hezucký hraje s Bendovou begamon

[Tisková zpráva] Hraješ begamon? zeptala se Alice Bendová a hned měla jasno, který VIP host usedl vedle Petra Vondráčka. Jasno budete mít i vy v dalším dílu soutěžní show Hádej, kdo jsem! Moderátor totiž odpověděl ano a Patrik Hezucký byl odhalen!

Sdílet

Porota ale dlouho tápala, dokonce si v jednu chvíli myslela, že před nimi Petr Vondráček sedí sám a tipují jeho, protože všechno sedělo i na Petra. Byl by to sice dobrý vtip, ale Patrik Hezucký už moderuje v rádiu dvanáct let, takže je to ostřílený, a navíc velmi populární rozhlasový moderátor. Každý všední den ho slyšíme v ranní show, budík má proto nařízený na pět třicet. Přitom o sobě říká, že je líný a nejraději by byl rentiér. Jak to jde dohromady? Prý je to věc zvyku. Patrik je pohodář a šoumen, který nezkazí žádnou legraci. „Mám rád zábavu, dobré jídlo, pití a rád vymýšlím věci. Mnohem raději, než když je pak mám realizovat,“ říká o sobě. Prý není organizační typ, spíš flákač. Čím je starší, tím je prý línější a tlustší, proto už nedostává příležitosti v televizi jako dřív, soudí s nadsázkou a úsměvem.

Patrik miluje Francii, kde studoval francouzštinu. Porota si tak trochu zahrála na maturitní komisi a začala Patrika zkoušet z jeho jazykových znalostí. Eva Holubová chtěla vědět, jak se řekne chmel, protože si ještě ze střední školy pamatuje lekci Chmelová brigáda. Patrik má moc rád francouzský životní styl, tamní skvělé sýry a vína. Nedá dopustit na galskou kuchyni a čerstvé mořské plody. Jídlo má vůbec rád, ale naštěstí i sport. A víte, co je begamon? Stolní hra podobná vrchcábům. Říká se jí také šipšiš a hraje se hlavně v oblasti Středního východu a v Egyptě, nyní se ale rozšířila po celém světě.

Nenechte si ujít další díl pořadu Hádej, kdo jsem! Ve středu 20. 1. ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).