Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Pavel Cejnar měl strach z manžela. Na paní čekal se svíčkou v pyžamu!

[Tisková zpráva] Co myslíte, které blechy skáčou rychleji? Psí, nebo kočičí? Komu se v televizi říká Igráček? To všechno se dozvíte, když si nenecháte ujít další vysílání středeční pohodové soutěžní show Hádej, kdo jsem! ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Dana Morávková se domnívala, že VIP hostem je „Igráček“. Hadači se ale celkem rychle dovtípili, že se pohybují ve známých vodách mateřské televizní stanice, a odhalili kapitána jedné z vlajkových lodí Primy, moderátora pořadu Jak se staví sen Pavla Cejnara. Kdo je tedy ale tím tajemným Igráčkem?

Pavel Cejnar, který přiznal, že v pořadu začínal jako absolutní laik, prozradil, že největší adrenalin pro něj představují nefalšované reakce překvapených uživatelů rekonstruovaného bytu. „O jednu paní jsem se skutečně bál, přiletěla ve dvě ráno z Turecka, my ji, aby to bylo ještě výživnější, čekali se svíčkou a v pyžamu, šlo o dárek od dcery. Pak jsme se zase trochu báli jejího manžela…“ přiznává Pavel. A kterých pět věcí má Pavel na ženách nejraději? I to se dozvíte ve středečním premiérovém klání pořadu Hádej, kdo jsem!, ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).