Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Petr Pečený – ráno u soudu, večer na podiu

[Tisková zpráva] Vedle novopečeného tatínka Petra Vondráčka zasedl doktor Petr Pečený – zpívající právník. V Čechách jde téměř o fenomén. Práva vystudovali také zpěváci Pavel Horňák, Janek Ledecký, Jiří Macháček a samozřejmě dnešní VIP host zábavné soutěžní show Hádej, kdo jsem!

Sdílet

Čtveřice hadačů ve složení Alice Bendová, Eva Holubová, Bob Klepl a Martin Zounar se nemohla dlouho strefit, kdože to usedl vedle moderátora Petra Vondráčka, čerstvého tatínka malé Aničky. Až když padlo deváté ne, Martin Zounar si vzpomněl, že byl kdysi klientem tohoto ďábelského muzikanta, hrajícího tzv. hospodský rock. JUDr. Petr Pečený se v civilním životě zabývá zejména autorským právem. Je to jeden z našich největších odborníků na tuto problematiku. Minimálně polovinu života ale tráví na koncertech a festivalech s vlastní kapelou Doctor P. P. S kapelou stíhá až šedesát vystoupení ročně. A když ještě zpívá v muzikálu, plynně přechází z kanceláře do divadla, kde svlékne oblek, natáhne kostým a pokračuje na jevišti. Petr Pečený zkrátka zvládá pekelné tempo. Baví se, protože život je krátký a musíme si ho užít. První kapelu založil v patnácti letech v Hrádku u Rokycan s bubeníkem Baddy Zbořilem, kamarádem z tanečních. Petrovu rozvíjející se kariéru kytaristy přerušila vojna, kde hrál na basu. Velkým motivem k hraní pro něj prý byly holky a tento stimul trvá dodnes. Po úspěšném turné Dragon Tour s kapelou Tři sestry prý přibylo skupině Doctor P. P. hodně fanoušků. Takže se snaží tuto situaci využít a posluchače nezklamat. Přízeň publika je vrtkavá, je proto dobré se v ní hřát, dokud trvá.

Nenechte si ujít další vydání pořadu Hádej, kdo jsem!, v jehož závěru uvidíte Doctora P. P. také tančit a zpívat. Pečeného radost ze života je nakažlivá, jak se můžete přesvědčit v pátek 23. 10. od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).