Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Sabina Laurinová – něžná Ofélie

[Tisková zpráva] Moderátor Petr Vondráček byl tentokrát na hadače velmi přísný. Nejdřív přiznal, že navrhoval, aby měli kromě škrabošek na očích také kolíčky na nose, aby podle vůně neodhalili, jestli je VIP host muž nebo žena. Vzápětí Petr Václavu Vydrovi neuznal otázku, zda je host herec. Byla jím totiž herečka Sabina Laurinová, která celou dobu tutlala smích. Třeba ve chvíli, kdy Bob Klepl vzpomínal na pořad, který Sabina nedávno na Primě moderovala, a nazval jej Jak se staví žena.

Sdílet

Sabina Laurinová se díky pořadu Mladší o pár let po více než desetiletí vrátila na televizní obrazovky coby moderátorka. „Sice jsem zatím kvůli mladší dceři Maje nechtěla přijímat moc práce a některé nabídky jsem odmítla, ale tenhle formát se mi moc líbil,“ řekla.

Sabina vystudovala Pražskou konzervatoř a působila v Divadle ABC, kde si zahrála řadu rolí v komediích a muzikálech. Velké herecké příležitosti dostala v Divadle Kalich, v němž začínala jako Ofélie v muzikálu Hamlet, v Galileovi jsme ji viděli jako Miu, momentálně hraje Polly v Jacku Rozparovači.

Z filmů si ji diváci asi nejvíc pamatují jako protivnou princeznu Eufrozínu z pohádek Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna I a II. Právě proto říkala, že se s Václavem Vydrou potkala v pekle. Hrál totiž čerta. Pohádek natočila Sabina hodně, ať to byl například Modrý pták, Tři dary lásky, Ošklivá princezna nebo nejnovější Šťastný smolař. Výraznou roli lehkomyslné Bobiny Havránkové dostala v seriálu Konec velkých prázdnin, zahrála si i v seriálech O ztracené lásce nebo Škola pro život, viděli jsme ji také ve filmech Jak se krotí krokodýli nebo Láska in memoriam.

V roce 2002 se Sabině narodila dcera Valentýnka, jejímž otcem je zpěvák Josef Vojtek. Vztah se po třech letech rozpadl, dnes žije herečka se stomatologem Karlem Kameníkem, s nímž má dceru Maju.

Hostem pořadu Hádej, kdo jsem! bude Sabina Laurinová v úterý 27. dubna ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).