Hlavní navigace

Hádej kdo jsem! Václav Vydra má novou profesi

[Tisková zpráva] Herec Vašek Vydra miluje a chová koně. Což není žádná senzace, každý to ví. Svou vášeň však obohatil o zajímavou novinku. Uhádnou jeho kolegové, že proti nim usedl právě Vašek? A odhalí jeho novou profesi? Oblíbený herec ale nebude jedinou celebritou, která potrápí mozkové závity a intuici hadačů. Eva Holubová, Tomáš Matonoha, Iva Kubelková a Bob Klepl budou ve druhém kole tipovat tajemství dalšího známého hosta. Do pořadu Hádej, kdo jsem! přijde mág a iluzionista Pavel Kožíšek, aby na sebe „práskl“ jeden docela delikátní komplex, který trápí muže malého vzrůstu.

Sdílet

Kromě moderátora Petra Vondráčka málokdo ví, že mág Pavel Kožíšek vystudoval Filozofickou fakultu a pyšní se titulem PhDr. Kouzlit začal už na základní škole a veřejně vystupuje od roku 1986. V roce 1991 získal v Praze na mistrovství republiky první místo a následně i televizní zkušenosti. Již během studií na vysoké profesionálně vystupoval na mnoha evropských scénách, dlouhodobě pak především v Japonsku. V roce 1995 tam na světovém festivalu vyhrál jednu z cen a o rok později se stal ve stejné soutěži mistrem světa. Tím ale přehlídka jeho kouzelnických úspěchů zdaleka nekončí… Se slavnějším kolegou Davidem Copperfieldem má kromě kouzlení společnou ještě jednu věc. Uhádnete, o co jde? Nemusíte! Když se budete dívat na pokračování pořadu Hádej, kdo jsem! v nových dekoracích a v režii Jiřího Adamce, dozvíte se to.

Herec Václav Vydra už v „Žižkově kole“ kdysi byl a krátce působil i jako člen poroty. V současné době můžeme jeho hlas slyšet z obrazovky Primy při sledování zábavné kulinářské show Prostřeno!, pro kterou se svou životní partnerkou Janou Bouškovou namlouvá ironické a vtipné komentáře. Syn herců Dany Medřické a Václava Vydry staršího hraje v Divadle na Vinohradech, kde už účinkovali jeho rodiče a dědeček. Václav Vydra je již třetím a hrdým nositelem tohoto slavného jména. Potomek hereckého klanu je muž mnoha zájmů, hlavně sportovních. Hrál tenis, provozoval jachting, lyžování, windsurfing, cyklistiku, kulečník. Rád cestuje, chová psy a koně, střílí na asfaltové terče. Každoročně pořádá Memoriál generála Custera. I letos se před pár dny odehrál na Vysočině. Jde o manévry na koních v uniformách americké kavalerie. Zkoušel podnikat, což mu ale nevyšlo. Také vydal knížku o své matce. Jak to ten Václav všechno zvládá? Národ si však herce pamatuje především z jeho komediálních rolí a z pohádek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).