Hlavní navigace

Hádej, kdo jsem! Vilém Čok relaxuje při házení noži

[Tisková zpráva] Myslím, že osud je spleten z velké směsice náhod a z malé směsice pevných rozhodnutí.“ Víte, kdo je autorem této zajímavé věty? Zpěvák, rocker, muzikant, herec a provokativní osobnost Vilém Čok. Další host zábavně-soutěžní show s populární čtveřicí hadačů Martinem Zounarem, Alicí Bendovou, Danou Morávkovou a Bohumilem Kleplem.

Sdílet

V oblíbeném pořadu se jeden ze členů legendární kapely Pražský výběr představil jako muž mnoha talentů a koníčků. I když svoji dosavadní hlavní pracovní náplň, hru na basovou kytaru, hodnotí velmi skromně. Není to tak dlouho, co vydal novou desku s provokativním názvem „Černoška s obrovskýma kozama“, a momentálně účinkuje v muzikálu Švejk, který režíroval Václav Postránecký.

Jak Vilém Čok zdolává stres? Poměrně netradičně. Hází noži, a pokud vás tento obor zajímá, nenechte si ujít pořad Hádej, kdo jsem! Také rád střílí, i když zatím jen na terč, živé cíle ještě na mušce nemá. Z těch méně adrenalinových záležitostí se Vilda Čok věnuje i tak běžným sportům, jako je tenis a plavání. Všechny tyto fyzické aktivity jsou pro něj důležité, protože při propagaci nové desky musí mít na koncertní šňůře vynikající fyzičku.

Nenechte si ujít další díl Hádej kdo jsem! již tuto středu 18. března 20.00 na Primě!