Hlavní navigace

HÁDEJ, KDO JSEM! ŽIVĚ!

[Tisková zpráva] Pořad roku a držitel tří ocenění divácké ankety TýTý Hádej, kdo jsem! se představí svým fanouškům tentokrát zcela netradičně – živě, přímo ze Staroměstského náměstí v Praze. Stane se součástí programu Oslav Prahy, které se uskuteční ve dnech 26. – 28. 6. 2009. Televize Prima je hlavním mediálním partnerem Oslav.

Sdílet

Slavnosti chtějí Prahu představit komplexně v celé její síle – jako světovou metropoli i matku měst. Praha se v tyto dny dle slov pořadatelů promění v ráj hudby, filmu, divadla, výtvarného umění, sportu, vědy, módy, adrenalinu a tance. „Nejde ani o festival, ani o přehlídku. Ve své podstatě se nám začala rozvíjet akce, ze které by po čase mohla vzniknout národní tradice,“ dodává zakladatel projektu Robert Kozler.

Jeden z bodů programu je netradiční pojetí pořadu Hádej, kdo jsem!, které se uskuteční v pátek 26. 6. od 16.00 hodin. Diváci tak budou mít možnost setkat se přímo se svými oblíbenými hadači a samozřejmě i s moderátorem Hádej, kdo jsem! Petrem Vondráčkem, který všechny na tuto akci osobně zve: „Dámy a pánové, milí přátelé, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si hádat zajímavá povolání, která se nějakým způsobem vážou k naší krásné Praze, a to nikoliv prostřednictvím obrazovky, ale živě. Všichni se na vás těšíme již příští pátek na Staroměstském náměstí,“ uzavírá Petr.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).