Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Do Tramtárie jedině na wakeboardu!

[Tisková zpráva] Dvě Líby Michalcové a jeden Libor Michalec se představí jako zakladatelé nezávislé republiky Tramtárie v Čechách. Než se do Tramtárie vrátí, přesvědčí překvapenou porotu, že tato země skutečně existuje. Ve druhém kole se porotě představí hned tři trojnásobní mistři republiky ve wakeboardingu. Jen jeden z polonahých mladíků je skutečný Libor Ševčík. Tipujte, žasněte a bavte se v pondělí večer na Primě s herci a moderátorem Petrem Vondráčkem v zábavné soutěžní show Hádej, kdo lže?

Sdílet

Nevěší Michalcovi porotě bulíky na nos? Opravdu žije v uralských horách komunita Tramtárců? Soutěžící ji při svých cestách objevili náhodou, upozornil je na ni ruský horolezec. I doma žijí po tramtársku. Peněžní jednotkou je jeden Tramt a z vlajky se dívá Buddhovo oko. V Tramtárii vládne matriarchát a praktikuje se tam vysoce duchovní forma buddhismu. Obyvatele nezajímají peníze ani honba za majetkem. Hlavním zákonem je empatie. Česká nezávislá republika Tramtárie má zatím jen šest obyvatel a rozměr středně velké zahrady. Pánové z poroty z toho byli poněkud nesví, a tak se rádi přemístili na pomyslnou floridskou pláž, kde vznikl wakeboarding a kde panují tvrdá mužská pravidla.

Frajerské heslo wakeboardistů přikazuje fanynkám, že se musejí kochat pohledem na jejich sportovní figury. Ale jen z konce lodi a nahoře bez! Závodník tak získá dostatek motivující inspirace ke špičkovým sportovním výkonům. Polonazí přišli i tři šlachovití Liborové Ševčíkové s prknem. Pokud patří snowboarding mezi vaše oblíbené zimní sporty, ale nebaví vás čekat na sníh, můžete prý s wakeboardingem zažít osvěžující adrenalin na vodě. Při tomto mixu vodního lyžování a snowboardingu se jezdí na krátké, ale velmi široké vodní lyži a jezdec je na vleku, který táhne speciální člun.

A co vy? Nechcete si také vyzkoušet tento adrenalinový sport? Prozradíme vám, kam se za ním máte vydat v Čechách. Dále se dozvíte, kdo ze soutěžících potkal ve Finsku ledního medvěda a šťastně to přežil. A jestli vás zaujala Tramtárie, poradíme vám, jak získat tramtarské občanství. Prošla by Eva Holubová? Sledujte další díl pořadu Hádej, kdo lže? v pondělí od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).