Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Hádej, komu šlápl Brad Pitt na záda?

[Tisková zpráva] Čtyřlístku hádajících celebrit ve složení Martin Zounar, Bob Klepl, Alice Bendová a Eva Holubová se nejprve třikrát představí Petr Jahoda, který je průvodcem na nejvyšší hoře Austrálie a Oceánie. Ovšem jen jeden z mužů má ve skutečnosti toto exotické povolání. Adrenalinem nabitou profesi má i Hanka Dvorská, která se živí jako filmová kaskadérka a poznala při práci mnoho zahraničních celebrit.

Sdílet

„Jsem normální žena obecná,“ říká o sobě Hanka. Prý neumí nic jiného než kotrmelce. Petr Vondráček si ale myslí, že je to spíš superžena. V dětství chodila o berlích a byla osvobozena od tělocviku. Pak ale začala skákat padákem a tento koníček ji dovedl k filmu. Má za sebou natáčení desítek zahraničních snímků – Bídníci, Duna, Příběh rytíře, Blade, Troja a dalších. Při natáčení poznala Brada Pitta, Jackie Chana, Nastassiu Kinski, se kterou chvíli stála v hořícím voze. Na spolupráci s Bradem Pittem má Hanka spíš bolestné vzpomínky. Při natáčení jí totiž šlápl na záda.

Petr Jahoda má stejně jako kaskadérka Hanka adrenalin v krvi. Je to horolezec a vodák, který pokořil mnoho nebezpečných peřejí. Pracoval pro cestovní kanceláře, ale zvítězila jeho dobrodružná povaha a na vlastní pěst se odhodlal k výpravám do divočiny za původními národy. Založil si vlastní cestovní agenturu, která se specializuje na výpravy do divočiny za domorodci do Nové Guineje a výstupy na tamní nejvyšší horu Carstensz Pyramid. Petr Jahoda je také prezidentem Českého klubu cestovatelů.

Prozradí zkušená kaskadérka Hanka Dvorská v pořadu Hádej, kdo lže?, zda je Bob Klepl vyšší než Brad Pitt? A bude mluvit pravdu? Dozvíte se v dalším vydání pořadu Hádej, kdo lže? v pondělí 26. října ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).