Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Jak Alici Bendové sluší klaunský nos?

[Tisková zpráva] Dámy a pánové, dovolte, abych vám představil Jířího Halousku! Těmito slovy zahájí moderátor Petr Vondráček pravidelnou páteční hru na pravdu. Pokud vás zajímá, který z trojice soutěžících vyřezal největší betlém, dívejte se na zábavně-soutěžní show Hádej, kdo lže? Jestli chcete vidět, jak Alici Bendové sluší červený klaunský nos, počkejte si na druhé kolo, protože v něm se představí zdravotní klauni. Sledujte pořad Hádej, kdo lže? v pátek 13. října ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Klauni byli zase tři, Lukáš Vláčil a dvakrát Lucka Vláčilová. Smíšená trojice přišla do pořadu poprvé. Lhát se nemá, ale ve hře Televize Prima je to přímo povinnost! A že se i hádající celebrity Bohumil Klepl, Alice Bendová, Martin Zounar a Eva Holubová rychle učí, se přesvědčíte na vlastní oči. Každý týden se u nového pořadu s oblíbenou porotou mohou v umění psychologické dedukce pocvičit i diváci. Stačí ale, když se dobře pobaví.

Řezbář Jiří Halouska z Jiříkova na Moravě má certifikát hned na několik rekordů. Sousoší Pradědova říše měří pět a půl metru. Betlém, na němž pracuje již dvacet let, má zatím 156 figur, dvanáct je právě rozpracovaných, každoročně by pan Halouska rád vytvořil další dvě postavy.

Zdravotní klaun je nesmírně záslužná práce, jak si před pár lety uvědomil jeden z dalšího trojlístku soutěžících. Bude to ona, nebo on? Náš klaun vystudoval(a) obor pantomima a klaunerie na AMU u profesora Borise Hybnera.

Umíte člověka prokouknout, nebo se necháte poplést tím, co vám kdo napovídá? A kolik času potřebujete, abyste člověka poznali? Podrobte svůj úsudek zkoušce při pořadu Hádej, kdo lže? v pátek 13. října ve 20.00 na Primě!