Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Kdo strávil odpoledne s Bradem Pittem a Angelinou Jolie?

[Tisková zpráva] „Jmenuju se Jiří Pešák a mám největší sbírku likérových a vinných etiket na světě.“ Takto sebevědomě se představili hned tři muži, ale jen jeden z nich má pravdu. Tipujte spolu s našimi hadači Alicí Bendovou, Bohumilem Kleplem, Martinem Zounarem a Evou Holubovou, kdo je skutečný Jiří Pešák.

Sdílet

„Dobrý večer, jsem Nataša Valenská a chovám hady.“ Druhé kolo a tři ženy se stejným jménem i koníčkem. A všechny skutečně držely v rukou hada! To nebylo nic pro Alici Bendovou. Na hada si nesáhla, ale hádala statečně, která z trojlístku žen je ta pravá. Přesvědčte se o tom v nové soutěži se známými tvářemi Hádej, kdo lže? v pátek 2. října ve 20.00 na Primě!

Inženýr Pešák začal etikety sbírat v roce 1966 a svoji sbírku neustále doplňuje. V současnosti má přes 220 tisíc vinných a likérových etiket a jeho sbírka je momentálně největší na světě. Má na to vystavený certifikát, který prostřednictvím kamery uvidí i diváci. Vlastní etikety z konce 19. století až po současnost.

Chovatelka hadů získala svůj první živý exemplář od kamaráda a byla to černě zbarvená užovka sarmantská. Chodila do zoologického kroužku a v době povodní uschovala u sebe doma nějaké hady z pražské zoo. Tak začala symbióza paní Nataši Valenské a jejích plazů. Porota i diváci uvidí ve studiu ještě vejcožroutku a samičku hroznýška pestrého ve vysokém stadiu březosti. K porodu před kamerami ale naštěstí nedošlo. Největším kouskem byl hroznýš královský, který je prý hodný a ideální jako hlídač dětí. Další had, který se ocitl ve světle reflektorů a dokonce ještě nemá české jméno, je dobrodruh. Nedávno prý utekl ze zoo a spadl ze stromu na obědvajícího návštěvníka. Přežili oba. A kdo strávil odpoledne s Bradem Pittem a Angelinou Jolie? Sledujte další díl pořadu Hádej, kdo lže? v pátek 2. října ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).