Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Pozná Alice Bendová, kdo lže?

[Tisková zpráva] Stejný moderátor, stejná porota, ale zbrusu nový pořad! Startuje Hádej, kdo lže? Tři soutěžící pod stejným jménem, ale jen jeden z nich mluví pravdu! A uhádnout, kdo z trojice to je, bude nelehký úkol pro Martina Zounara, Alici Bendovou, Evu Holubovou a Bohumila Klepla. Rozpoznat, co je lež, polopravda, či pravda vyžaduje trochu intuice, psychologie – někdy je třeba uchýlit se i k malé lsti a lháře zmást. Všichni členové soutěžícího trojlístku mají údajně navíc stejnou zálibu či skutečného životního „koně“. Sledujte první díl nové zábavné show Hádej, kdo lže? v pátek 25. října ve 20.00 hodin na Primě!

Sdílet

Jako první se představily tři Jarmily Slovenčíkové, mistryně světa v potápění na nádech, mistryně republiky a držitelky pěti národních rekordů ve volném potápění.Před naší porotou stála trojice mladých žen, které o sobě tvrdily to samé. Každý z herců má minutu na to, aby se zeptal na cokoliv z jejich života či prověřoval fakta okolo jejich údajného koníčku.

Do druhého kola přišli tři Františkové Šmákalové, majitelé největší sbírky policejních pout. Ovšem jen jeden z nich je skutečný František, vlastník této ojedinělé sbírky. Pan Šmákal sbírá pouta na ruce i na nohy již pět let a zajímá ho vše, co souvisí s historií policie, finanční a pohraniční policie a četnictva. Vlastní 170 pout z 26 zemí. Jeho nejstarší exemplář je asi 300 let starý a našel se v suti, pocházející z hradních trosek.

Sledujte první díl nové zábavné show Hádej, kdo lže? v pátek 25. října ve 20.00 hodin na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).