Hlavní navigace

Hádej, kdo lže? Soutěžící, kteří lámou rekordy

[Tisková zpráva] Jestli máte rádi napětí a dobrodružství, určitě vás zaujme další host v pořadu Hádej, kdo lže? Jindřich Soukal. Živí se totiž jako kameraman žraloků. Jak jsou na tom s potápěním naše tipující herecké celebrity Alice Bendová, Martin Zounar, Bob Klepl nebo Eva Holubová? I to se dozvíte v dalším kole zábavného pořadu Hádej, kdo lže? Zajímavý bude také pro sběratele a milovníky psacích potřeb. Do show, kde lež nemá krátké nohy, zavítal totiž největší český sběratel tužek.

Sdílet

Podvodní kameraman žraloků Jindřich Soukal je instruktor potápění od roku 2000, na kontě má přes 2200 ponorů. Potápěčskou licenci si udělal v roce 1996 v Chorvatsku. Od roku 1989 se věnuje potápění profesionálně a v Chorvatsku založil Českou potápěčskou bázi. Při své práci prý nemá ani čas se bát, protože musí především myslet na kvalitní záběry a ohlídat tolik věcí, že na pocity strachu ani nedojde. Jeho rekordem je ponor do hloubky 120 metrů.

Vladimír Jindra vlastní největší sbírku tužek v České republice. Ke svému koníčku se dostal náhodou. Na jedné propršené dovolené v povodňovém létě 2002 se nudil a četl si noviny. Dočetl se o sběrateli tužek, který se chlubil, že má ve sbírce přes dva tisíce exemplářů. Uvědomil si, že by ho rád dohnal, a tak začal se sbíráním. Dnes má doma již přes deset tisíc tužek. Některé z nich uvidí i diváci, stejně jako záběry s hejny žraloků.

V posledním kole čtyři na jednoho si herci zatipují, který z účastníků se před lety vylhal z dvouleté vojenské služby. Nenechte si ujít další díl pořadu Hádej, kdo lže? v pondělí 2. 11. ve 20.00 na Primě.