Hlavní navigace

HAL3000 zaplavil české hypermarkety akčními PC sety

[Tisková zpráva] Brno, 22. 2. 2010 – Největší český výrobce počítačů HAL3000 posílil díky novým partnerům svou distribuční síť o další hypermarkety. Zákazníkům zde za zvýhodněnou cenu nabízí tři výhodné PC sady včetně monitorů, tiskáren a reproduktorů. Po nečekaně rychlé první vlně prodejů čekají ve skladech na expedici další tisícovky kompletů k okamžitému závozu. Ve snaze přiblížit se ještě více koncovým zákazníkům navíc HAL3000 chystá omlazení komunikace a řadu marketingových akcí.

Sdílet

Akční sady počítačů jsou připravené k okamžitému použití bez dalších nákladů. „S trochou nadsázky lze proto říci, že sestavy HAL3000 není třeba vůbec vybalovat z krabice, stačí je jen zapojit do zásuvky. Ke každé z nich je totiž připojen i LCD monitor, myš, klávesnice a multifunkční tiskárna. Taková sada je proto ideálním řešením pro všechny, kteří hledají levné PC bez starostí se sháněním dalšího příslušenství,“ říká Libor Hanečka, vedoucí oddělení retail ve 100MEGA Distribution.

„Sestavy HAL3000 digi One, digi Home a digi Game jsou odstupňovány podle nejčastějších požadavků zákazníků. Cenové rozmezí PC kompletů se pohybuje od 11 990 Kč za nejlevnější domácí sestavu, která však hravě zvládne i práci s multimédii, až po 17 990 Kč za herní sadu HAL3000 digi Game,“ dodává Hanečka.

 „Rozšiřování a upevňování našich pozic v hypermarketech a uvedení kompletních PC sestav nejsou jedinou novinkou, kterou jsme na začátek roku přichystali. V nejbližší době rovněž plánujeme představení omlazeného loga, spuštění nového webu či zlepšení kvality již tak zajímavého partnerského programu na počítače HAL3000. Zákazníci se navíc mohou těšit na řadu zajímavých marketingových akcí, mj. i na pozvánky na závody Formule F1,“ slibuje marketingový manažer HAL3000 Aleš Tálský.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

O společnosti 100MEGA Distribution, s.r.o.  

Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. byla založena v roce 1994. Jako velkoobchod s počítačovými komponenty a výrobce počítačů je jednou z vedoucích IT firem v České republice. Dnes se právem řadí mezi nejvýznamnější distributory na českém trhu a tuzemské výrobce počítačových sestav. Stabilita společnosti je deklarována již po několik let pravidelným meziročním nárůstem v obratu i zisku. Centrála se skladem a výrobní linkou počítačů HAL3000 se nachází v Brně. Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. má pobočky v Praze, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích a nejnověji i v Bratislavě.