Hlavní navigace

Halina Pawlowská vstupuje na TV Barrandov

[Tisková zpráva] Praha, pátek, 19. března 2010 - Držitelka Českého lva a dvou cen Týtý, Halina Pawlowská, v sobotu večer představí nový pořad na TV Barrandov. Kulinářskou soutěž „Prostři pro 3“ stanice odvysílá v premiéře v sobotu 20. března 2010 ve 20:05 hodin.

Sdílet

Dvě tříčlenná rodinná nebo přátelská družstva soutěží nejen ve vaření, ale ve znalostech o jídle a v kulinářském umění vůbec. Zatímco jeden soutěžící vaří svůj vlastní recept na jednu ze soutěžních ingrediencí, další dva členové družstva odpovídají na soutěžní otázky. Pět kol prověří nejen jejich vědomosti české a světové kuchyně, ale i šikovnost v přípravě jídel či v zacházení s různými věcmi okolo vaření – od příborů k použití toho správného masa či koření. Každé družstvo vstupuje do soutěže s určitým počtem bodů, které ztrácí či naopak získává. Tříčlenná porota pak může celý vývoj soutěže zvrátit v posledním kole, když dá všechny své body tomu nejlepšímu kuchaři. Ten získá spotřebiče v hodnotě 25.000,–Kč.

V prvním díle kulinářské show „Prostři pro 3“ uvaříme dva recepty ze suroviny, která je v českých kuchyních častá a oblíbená – ze zelí. Zda vyhrají klasické bramboráky se zelím nebo rafinované zelné závitky, o tom rozhodne fundovaná porota – Naďa Konvalinková, Ivo Šmoldas a šéfkuchař Milan Hořejš.TV Barrandov odvysílá celkem 8 dílů pořadu „Prostři pro 3“, partnerem soutěže je Samsung, mediálním partnerem je server kuchyne.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).