Hlavní navigace

Harmonie technologie a estetického prožitku v noteboocích série ASUS F8 Infusion

[Tisková zpráva] Praha 16. srpna 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, s přesvědčením, že kvalitní design umocňuje spokojenost uživatele, uvádí na trh novu řadu notebooků F8 s převratnou technologií Infusion. Notebook F8, tento po všech stránkách mobilní elektronický pomocník vycházející z nejnovější platformy s vylepšeným grafickým řešením, je veskrze propracovaný díky své robustnosti, nejmodernějším elektronickým technologiím a unikátní estetické koncepci.

Sdílet

Technologie ASUS Infusion
Technologie Infusion představuje nejmodernější výrobní postup, který se používá při zpracování povrchu notebooků s jedinečným vzhledem. Jelikož jsou grafické motivy zapuštěny do samotného těla notebooku, stávají se jeho integrální součástí a nedochází k jejich stírání. Povrch typu Infusion také představuje novou kvalitu odolnosti, která je vysoce rezistentní proti poškrábání, takže tento elegantní notebook není pouze spolehlivým společníkem na cestách, ale je i skutečným potěšením s ním pracovat.

Mobilní multimediální zařízení
Notebook F8 je vybaven hybridním TV tunerem a nabízí tak uživateli maximálně univerzální použití, kdy má možnost využívat jak digitálních, tak i analogových signálů. V souladu s moderní mobilní koncepcí notebooku F8 je i dálkové ovládání kartového typu, které poskytuje uživateli možnost užívat si zábavu při jednoduché manipulaci. Kromě toho umožňuje zabudovaná otočná webová kamera okamžitou bezprostřední komunikaci s vysokým rozlišením bez rušivých efektů externího připojení a překážejících kabelů.

Výjimečný zážitek při hraní her
Pro podporu těch nejnáročnějších trojrozměrných her zahrnuje nový notebook ASUS F8 vynikající grafické prvky s těmi nejlepšími parametry, včetně nejmodernějších procesorů Intel Core2 Duo s pamětí až 2GB, podporou DirectX 10 a nabídkou nejvýkonnějších systémů grafického zpracování, které jsou v současnosti dostupné: první ATI Mobility Radeon HD2600 či NVIDIA GeForce8600M GS, kdy je každé grafické zařízení vybaveno pamětí VRAM 512MB nebo 256MB VRAM.

Zajištění bezpečnosti
Aby se mohl uživatel na obchodních cestách v klidu soustředit na svou práci, je notebook F8 vybaven prvky, která spojují zabezpečení na vysoké úrovni se snadným použitím. Prokázání totožnosti pomocí otisku prstu zajišťuje vysoké zabezpečení dat pouhým přiložením prstu. Zabezpečení pomocí modulu Trusted Platform Module (TPM) chrání data, hesla a systémové protokoly a zajišťuje tak další stupeň zabezpečení dat.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).