Hlavní navigace

Harry Potter v televizní premiéře na TV Nova

[Tisková zpráva] Televizní premiéru jednoho z nejúspěšnějších dobrodružných fantasy filmů pro celou rodinu připravila pro své diváky TV Nova. V sobotu 2. října 2010 v prime time vysílá pátý díl oblíbené čarodějnické ságy, nazvanou Harry Potter a Fénixův řád.

Sdílet

Praha 30. září 2010 – Legendární čarodějnický učeň Harry Potter přichází na obrazovku TV Nova v další televizní premiéře. V sobotu 2. října 2010 ve 20 hodin se můžeme těšit na pátý díl nejslavnější filmové ságy všech dob, rodinné drama Harry Potter a Fénixův řád.

Harry Potter se tentokrát vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Vzápětí však zjistí, že je většina členů kouzelnické komunity přesvědčena, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost. Ba co hůř, ministr kouzel Kornelius Popletal opět jmenoval nového učitele obrany proti černé magii. V lekcích podezřelé profesorky Umbridgeové se však mladí čarodějové nic zásadního nenaučí, a proto nemají dostatek znalostí k boji s temnými silami, které se kolem nich stahují. Na Hermioninu a Ronovu výzvu se Harry rozhodne vzít chod věcí do svých rukou. Tajně se začne scházet s malou skupinou studentů, kteří se hrdě nazvali Brumbálova armáda, a učí je, jak se ubránit černé magii. Ačkoliv je sám teprve student, připravuje odvážné mladé čaroděje na nebezpečnou bitvu, která brzy propukne.

V oblíbeném příběhu z pera Joanne K. Rowlingové, který tentokrát režíroval David Yates, nás kromě spousty kouzel, čar a napětí čekají i skvělé herecké výkony hlavních představitelů v čele s Danielem Radcliffem (Harry Potter).

Harry Potter a Fénixův řád 2. října 2010 ve 20:00 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).