Hlavní navigace

HBO HD a programy CS TV na měsíc zdarma

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink oznamuje zahájení podzimní akce „HBO HD a programy CS TV na měsíc zdarma“.

Sdílet

Skylink, největší poskytovatel satelitní televize v České a Slovenské republice, od 1. 10. 2011 zahajuje pro své zákazníky podzimní akci. Každý zákazník Skylinku může získat prémiový program HBO HD a programy CS TV (Muzika CS, Doku CS, Kino CS) na jeden měsíc zdarma.

Akce je časově omezena na období od 1. 10. 2011 do 30. 11. 2011.

Podmínky akce:

  • Aktivaci HBO HD nebo CS TV lze objednat pouze prostřednictvím SMS zprávy
  • Akci lze získat pro Skylink karty Irdeto nebo Irdeto ICE (série 4 2…)
  • Akce platí jen pro předplatitele balíčků KOMBI, HD PLUS nebo MULTI HD. Některý z těchto balíčků musí být v době platnosti akce a v okamžiku SMS objednávky na kartě aktuálně aktivní.
  • Akci lze využít pro každý program pouze jednou.

Pokyny pro odeslání SMS zprávy:

Textová zpráva pro objednání HBO HD je SKYLINK HBO číslo vaší karty (číslo karty uveďte bez mezer) Textová zpráva pro objednání trojice programů Kino CS, Doku CS a Muzika CS je SKYLINK CSTV číslo vaší karty (číslo karty uveďte bez mezer) Textovou SMS zprávu zašlete na telefonní číslo 903 55 07 v ČR, resp. 7017 v SR Cena jedné SMS je 7 Kč / 0,40 eur (vč. DPH) Po odeslání zprávy vám přijde potvrzující SMS zpráva a v průběhu několika minut budou na Vaší kartě příslušné programy aktivovány

Pro příjem programů HBO HD, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, ale i balíčků KOMBI, HD PLUS a MULTI HD je nezbytné odpovídající technické vybavení – karta Skylink typu Irdeto nebo Irdeto ICE a HD satelitní přijímač.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).