Hlavní navigace

HBO nabízí nové služby

[Tisková zpráva] Sledování kanálů HBO a Cinemax prostřednictvím O2TV a vysílaní filmů v Dolby Digital - to jsou dvě novinky, které pro své zákazníky i pro nové zájemce má připraveno HBO.

Sdílet

První změna je asi nejpříjemnější: kanály HBO a Cinemax je možné od září sledovat nejen prostřednictvím satelitu nebo kabelu. Je tady totiž nová služba prvního českého integrovaného operátora Telefónica O2 Czech Republic: O2TV. „Televize prostřednictvím pevné telefonní linky“ přináší svým zákazníkům domů stovky filmů a široký výběr televizních kanálů a rozhlasových stanic. Uživatelům stačí pouze modem podporující službu O2TV a set-top box připojený k běžnému televiznímu přijímači. Služba je nyní potenciálně dostupná na více než 1 milionu telefonních pevných linek v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích a celé řadě okresních měst. Další pokryté oblasti budou rychle přibývat.

Filmové fandy, kteří si kromě dobrého příběhu a hereckých výkonů potrpí i na „pořádný zvuk“, jistě potěší i druhé vylepšení, které posouvá sledování filmů v televizi ještě blíže k zážitku přímo v kině. Je jím vysílání vybraných premiér na kanálu HBO ve zvuku Dolby Digital. Budou to vždy nedělní filmy vysílané od 20:00 hodin (tedy např. v listopadu Batman začíná, Karlík a továrna na čokoládu, v prosinci Polární expres) a filmové hity, které mají premiéru ve 20:00 nebo 22:00 hodin v pátek (tedy i největší trhák konce roku – Sin City).