Hlavní navigace

HDTV a MULTI pro všechny – Akce prodloužena do 31. 12. 2009

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink reaguje na neustále se zvyšující poptávku majitelů jiných přístupových karet po HDTV a kvalitní programové nabídce prodloužením své akce, ve které nabízí všechny HD programy i programový balíček MULTI uživatelům jiných přístupových karet, pokud se rozhodnou pro bezplatnou výměnu své původní karty.

Sdílet

Co získají

  • novou přístupovou kartu Skylink Standard pro příjem neplacené programové nabídky Skylinku pro Českou republiku včetně programu NOVA HD a ČT HD bez časového omezení;
  • programový balíček MULTI (15 hodnotných TV programů) nebo balíček HD PLUS (6 programů HDTV) na jeden rok nebo půl roku dle vlastní volby. Podrobné informace o programech Skylinku najdete zde.

Podmínky výměny

  • vlastnictví satelitního přijímače s dekodérem CryptoWorksTM, satelitní antény s možností příjmu programů ze satelitu Astra 23,5°E a funkční přístupové karty umožňující příjem programů ČT1 a ČT4 SPORT;
  • uhrazení předplatného balíčku MULTI na jeden rok (2 750 Kč vč. DPH) nebo balíčku MULTI na 6 měsíců (1 500 Kč vč. DPH) nebo balíčku HD PLUS na jeden rok (3 850 Kč vč. DPH) nebo Balíčku HD PLUS na 6 měsíců (2 100 Kč vč. DPH)
  • vrácení staré karty na adresu společnosti TradeTec do 30 dnů od obdržení karty nové.

Akce platí i pro karty s časově omezenou platností (např. roční). Jejich majitelé tak mohou k programům MULTI nebo HDTV navíc bezplatně získat novou kartu Skylink Standard bez časového omezení.

Jak postupovat

  • V elektronickém obchodě http://eshop.sky­link.cz/ najdete produkty Výměna HD PLUS 12m + NOVA a ČT HD v ceně 3 850 Kč, Výměna HD PLUS 6m + NOVA a ČT HD v ceně 2 100 Kč vč. DPH, Výměna MULTI 12m + NOVA a ČT HD v ceně 2 750 Kč a Výměna MULTI 6m + NOVA a ČT HD v ceně 1 500 Kč vč. DPH.
  • Objednejte si jeden z těchto produktů a nová karta Skylink Standard Vám bude do týdne zaslána poštou na dobírku.
  • Nová karta Skylink je po vložení do přijímače plně aktivní, avšak je třeba ji zaregistrovat – elektronicky přes https://regis­trace.skylink­.cz/ nebo písemně. Registrace je bezplatná.
  • Do 30 dnů od získání nové karty Skylink zašlete Vaši původní přístupovou kartu na adresu TradeTec, a.s., Daliborova 419/11, 709 00 Ostrava.
  • Pokud ve stanovené lhůtě neobdržíme Vaši původní kartu nebo pokud se prokáže, že se jedná o kartu vadnou nebo neaktivní nebo je zřejmé, že odesílatel karty není jejím majitelem, skončí aktivace všech programů na nové kartě po 12 resp. 6 měsících od registrace nové karty.

Tato akce pro majitele jiných přístupových karet platí do konce roku 2009.