Hlavní navigace

Heinz využije myAVIS v dalších státech

[Tisková zpráva] Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. uspěla se systémem myAVISTM Field Sales ve výběrovém řízení na mobilní řešení obchodních procesů v České a Slovenské republice společnosti H.J.Heinz CR/SR a.s. Ta zastupuje pro tuzemský a slovenský trh mezinárodní potravinářský gigant Heinz známý především výrobou kečupů a omáček.

Sdílet

Řešení myAVISTM Field Sales nahradí od druhého čtvrtletí 2009 tradiční vedení obchodních procesů formou papírové dokumentace elektronickým řešením, které znamená významné zjednodušení a zefektivnění agendy a úsporu nákladů, přičemž přidává výhody elektronické obousměrné aktivní komunikace.

Vedení H.J.Heinz CR/SR a.s. se pro implementaci mobilního řešení myAVISTM Field Sales rozhodlo na základě dobrých referencí, technologické vyspělosti řešení a předpokladu rychlé ekonomické návratnosti. K výběru systému od společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o. přispěly také pozitivní reference z Polska, kde je již myAVISTM Field Sales v rámci koncernu Heinz používán a tamním týmem kladně hodnocen pro své přínosy, stabilitu a kvalitní podporu ze strany dodavatele.

Od implementace a nasazení informačního systému myAVISTM Field Sales očekává management společnosti H.J.Heinz CR/SR a.s. významnou optimalizaci práce regionálních obchodních zástupců, efektivnější komunikaci a řídicí procesy, ale také značnou informačně-konkurenční výhodu.

O společnosti H.J.Heinz CR/SR a.s.
Koncern Heinz je největším zpracovatelem rajčat na světě a svůj věhlas získal zejména díky rajčatovému kečupu, který začala společnost vyrábět již v roce 1876. Portfolio však zahrnuje více než 5 700 výrobků prodávaných po celém světě. Kromě kečupu vyrábí Heinz rajčatové výrobky a omáčky, dětskou výživu, konzervovaná hotová jídla, mražené pokrmy i krmení pro domácí zvířata. Značka Heinz se také stala synonymem pro potravinářské výrobky bez konzervačních látek a umělých barviv. Vlastní distribuce produktů Heinz byla v České republice zahájena v roce 1997.

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
KVADOS Mobile Solutions s.r.o. se úzce se specializuje na vývoj, distribuci a implementaci mobilního informačního systému myAVIS™. Společnost aktivně působí na většině trhů Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení a dále rozsáhlé sítě obchodních partnerů v oblasti vývoje mobilních řešení pro společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém. KVADOS Mobile Solutions s.r.o. je držitelem Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, je také Hewlett Packard Preferred Partner 2009 se statutem ATeC – Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solutions partner a Autorizovaný partner společnosti O2 Telefonica.

myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Funkčnost řešení myAVIS™ je navržena především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních procesů. Monitoring a řízení aktivit mobilních uživatelů je zpracováván v serverové aplikaci systému myAVIS™. Uživatelé prostřednictvím mobilních zařízení PDA s aplikací myAVIS™ Client získávají informace a instrukce z centrály a zároveň provádějí v průběhu obchodních návštěv sběr požadovaných dat. myAVIS™ je certifikován nezávislou testovací organizací jako řešení s právem používat logo Designed for Windows Mobile.