Hlavní navigace

STŘEDOČESKÝ HEJTMAN DAVID RATH BUDE PRVNÍM HOSTEM NOVÉHO POŘADU ČESKÉHO ROZHLASU REGION „K VĚCI“

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region se bude ptát těch, kteří rozhodují o dění ve středních Čechách. V novém pořadu „K věci“ rozebere moderátor Tomáš Pancíř aktuální politicko-společenská témata s významnými středočeskými osobnostmi.

Sdílet

Prvním hostem pořadu „K věci“ bude v úterý 2. prosince po 14. hodině nový hejtman Středočeského kraje a poslanec za ČSSD David Rath. Hlavními tématy rozhovoru budou jeho první kroky ve funkci hejtmana a harmonogram plnění předvolebních slibů ČSSD.

Tvůrcem a moderátorem pořadu „K věci“ je zkušený novinář s bohatou rozhlasovou praxí Tomáš Pancíř. Řadu let působil ve funkci šéfredaktora rádií Blaník a City. Pořad „K věci“ vysílá Český rozhlas Region každé úterý po 14. hodině.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro území Středočeského kraje. Vysílá na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

V průběhu dne poskytuje Český rozhlas Region svým posluchačům nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu (pop, country, folk, dechovka) a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební pořady i pořady kontaktní a zábavné.

Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, do které si tento moderátor zve známé osobnosti našeho kulturního a společenského života, dále pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.