Hlavní navigace

HELP HAITI

[Tisková zpráva] Hlavní město Praha, Česká televize, Český rozhlas Regina a Člověk v tísni, o.p.s. pořádají humanitární koncert na pomoc obětem zemětřesení na Haiti. Na koncertu 21. ledna od 13:00 do 21:00 na Staroměstském náměstí se vystřídá množství interpretů a významných hostů.

Sdílet

Vyzvat návštěvníky koncertu k podpoře postižených na Haiti přijde například primátor HMP Pavel Bém. Účast přislíbil i Generální konzul Dominikánské republiky v Praze pan Ramon Carreňo a další reprezentanti z oblasti Latinské Ameriky.

Mezi interprety budou Lucie Bílá, Monika Absolonová, David Deyl, Yveta Blanarovičová, Petr Šiška, Roman Vojtek, Jiří Dědeček, Pavel Dobeš a desítky dalších.

Český rozhlas Regina bude z průběhu koncertu vysílat živé vstupy a po 20. hodině přímý přenos. Česká televize bude celý koncert vysílat ve zpravodajských vstupech na ČT 24.

Český rozhlas koncert natočí a jeho sestřih nabídne v sobotu 23. ledna ve vysílání Radiožurnálu. Součástí koncertu Help Haiti je finanční sbírka o.p.s. Člověk v tísni formou DMS SOSHAITI na číslo 87777.