Hlavní navigace

HelpDesk 3.0 od KAKTUS Software na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze

[Tisková zpráva] Praha, 1. února 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že úspěšně dokončila customizaci a implementaci helpdeskového řešení HelpDesk 3.0 pro Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze (VŠCHT).

Sdílet

Vysoké škole chemicko-technologické a jejím téměř tisíc pracovníkům řešení primárně umožňuje přehledným a uživatelsky přívětivým způsobem evidovat vzniklé problémy, řídit termíny jejich řešení, odpovědnosti a způsoby řešení. Helpdeskový systém obsahuje též znalostní bázi, která nabízí odpovědi na nejčastěji vyskytované technické problémy. Využitím znalostní báze dochází k výrazné úspoře času a tím i nákladů na IT pracovníky.

„Nové implementované řešení od společnosti KAKTUS Software nám přináší větší pružnost a zpřehlednění struktury dotazů,“ řekl Michal Kasík, IT specialista na VŠCHT. „Efektivnější řízení uživatelských požadavků a jejich evidence nám umožňuje řešit problémy rychleji a tím poskytovat uživatelům větší komfort pro práci.“

V rámci projektu bylo použito helpdeskové řešení vyvinuté společností KAKTUS Software propojené s Active Directory VŠCHT umožňující centrální správu uživatelů. HelpDesk 3.0 pro VŠCHT je postaven na platformu ASP.NET 3.5 s použitím databázového serveru MSSQL 2005.

O VŠCHT v Praze
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze je největší vzdělávací institucí svého druhu ve střední a východní Evropě. Navazuje na více než 170 letou tradici výuky technické chemie v Čechách. Její tradice a rozsáhlý odborný potenciál ji předurčují k výchově špičkových odborníků. Pedagogicky a vědecky tu působilo i několik nositelů Nobelovy ceny za chemii. Více informací o VŠCHT lze nalézt na http://www.vscht­.cz/.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).