Hlavní navigace

Herci seriálu Ulice se zapojili do projektu Out of Home

[Tisková zpráva] Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Ilona Svobodová, Tereza Nekudová, Daniel Brown a další herci ze seriálu TV Nova Ulice se v sobotu 6. června zúčastnili v Praze festivalu Out of Home. Třetí ročník této sportovně-hudební akce pro zhruba 300 dětí ze 17 dětských domovů po celé České republice uspořádalo občanské sdružení Mimo domov, TV Nova byla jejím generálním mediálním partnerem a tn.cz a nova.cz hlavními mediálními partnery.

Sdílet

Praha 7. června 2009 – Hlavním smyslem festivalu Out of Home bylo prostřednictvím her zprostředkovat dětem nové poznatky, které jednou využijí v běžném životě. A tak ti starší se v rámci plnění úkolů bojové hry např. učili, jak si najít brigádu na internetu či jak se zakládá účet v bance. Pomáhali jim v tom patroni a zároveň hlídky na kontrolních stanovištích bojové hry, jimiž byli herci oblíbeného seriálu TV Nova Ulice – Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Lucie Pernetová, Aneta Krejčíková, Tereza Nekudová, Anna Fixová, Magdaléna Bianka Ištoková a Daniel Brown.

Malé děti strávily soutěžně-poznávací dopoledne v pražské ZOO, potom se přesunuly do muzea hraček na Pražský hrad, kde pro ně byly připraveny další soutěže. Navečer se pak všichni sešli v klubu La Fabrika, aby si rozdělili ceny pro ty nejúspěšnější. Do slavnostního vyhlášení se zapojily tváře Ulice – Ilona Svobodová, Anna Fixová, Aneta Krejčíková a Magdaléna Bianka Ištoková. Večerní koncert uvedla vynikající zpěvačka a houslistka Iva Bittová, dětem zahrál také Tomáš Klus nebo skupiny 4 signs a Madfinger.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).