Hlavní navigace

Heureka.cz upozorňuje na nedodržené slevy některých obchodů

[Tisková zpráva] Podle recenzí zákazníků na nákupním rádci Heureka.cz došlo v posledních týdnech k dvěma případům, kdy internetové obchody ve spolupráci se slevovým portálem Hyperslevy.cz nabídly uživatelům nabídku, která později nebyla dodržena. Na neposkytnuté slevy upozornili server Heureka.cz přímo samotní zákazníci, kteří se cítili být tímto jednáním poškozeni.

Sdílet

Začátkem března proběhla na portálu Hyperslevy.cz slevová akce realizovaná ve spolupráci s portálem Eroticfun.cz, v níž byla nabízena erotická pomůcka se slevou 51 %. Předmět zakoupilo více než čtyři sta zákazníků, poskytovatel akce však pravděpodobně nesplnil to, k čemu se zavázal, a někteří zákazníci objednávku neobdrželi. „Na možný podvod nás upozornilo více než padesát zákazníků, kteří si zboží objednali, avšak nedočkali se jej,“ říká Tomáš Hodboď z Heureka.cz a dodává: „Na jejich telefonáty ani e-maily ve firmě nikdo nereaguje.“

Druhou akci uspořádal portál Hyperslevy.cz 20. března 2011 ve spolupráci s e-shopem Naši Mazlíčci.cz. Předmětem akce byla sleva 51 % na krmivo pro psy a kočky, které si zakoupilo devadesát zákazníků. Podle provozovatele portálu Naši Mazlíčci.cz však došlo k nedorozumění při stanovení podmínek akce, a tak podle něj není možné zboží dodat všem zákazníkům. „I na toto jednání nás upozornili nespokojení zákazníci prostřednictvím systému Ověřeno zákazníky, který shromažďuje zkušenosti nakupujících s internetovými obchody v ČR,“ shrnuje Tomáš Hodboď z Heureka.cz. Díky této akci obdržel e-shop od zákazníků již padesát negativních hodnocení.

„Při nákupu voucherů na slevovém serveru doporučujeme pečlivě vybírat jak samotný slevový server, tak i obchod, který slevu poskytuje. Najděte si recenze a diskuse ověřených zákazníků, zeptejte se na zkušenosti svých známých,“ doporučuje Tomáš Hodboď.

Nakupování na internetu vyzkoušelo více než 97 % českých uživatelů internetu, prudce roste také počet uživatelů, kteří nakupují na slevových serverech. Hlavními důvody pro nákup na internetu jsou podle samotných nakupujících nižší ceny, širší sortiment a pohodlí nákupu. Nakupující čím dál častěji vyhledávají recenze ostatních a nakupují zejména u spolehlivých e-shopů.

Více informací a zkušeností zde:

Akce s e-shopem Eroticfun.cz

http://www.hy­perslevy.cz/ce­la-Cr/2–3–2011-intimni-spolecnik-za-super-cenu!/
http://obchody­.heureka.cz/e­roticfun-cz/recenze/

Akce s e-shopem Naši Mazlíčci.cz:
http://www.hy­perslevy.cz/ce­la-Cr/17–3–2011-krmivo-pro-psy-a-kocky/

http://obchody­.heureka.cz/na­simazlicci-cz/recenze/


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).