Hlavní navigace

Hitachi Data Systems předvede na CeBITu 2007 silnou sestavu storage řešení

[Tisková zpráva] Stoke Poges, Spojené království, 9. února 2007 – Společnost Hitachi Data Systems se na CeBITu 2007 konaném v německém Hannoveru od 15. do 21. března připojí ke své mateřské korporaci Hitachi, Ltd. V souladu s mottem celé expozice „Technologie Hitachi zlepšuje váš život“ se Hitachi Data Systems zaměří na řešení pro konsolidaci storage a bezpečnost dat pro středně velké podniky a na správu storage, archivaci, virtualizaci a vrstvené storage systémy pro velké korporace.

Sdílet

Nová řešení pro středně velké podniky
Hitachi Data Systems naváže na nedávná oznámení a představí na veletrhu šest řešení pro středně velké podniky určené k ochraně dat, konsolidaci storage a zotavení po selhání. Dvě z těchto snadno instalovatelných řešení jsou navržena pro provoz na platformách Microsoftu a jejich nasazení přispěje k rychlému snížení nákladů na správu prostředí Microsoft Windows a SQL Server.

Virtualizace, archivace a vrstvené storage
Hitachi Data Systems předvede svou rodinu produktů pro duální storage – inteligentní řadiče virtuální storage sestávající z Universal Storage Platform a Network Storage Controller a pokročilé storage systémy střední velikosti, mezi něž patří Adaptable Modular Storage (AMS) a Workgroup Modular Storage (WMS). Díky produktům pokrývajícím trhy pro malé a střední podniky i pro velké korporace může Hitachi nabízet řešení pro virtualizaci storage vhodná pro řešení jednoduchých i nejsložitějších problémů spojených se správou dat. Přispívají k tomu i sofistikované virtualizační inovace, které zjednodušují celkovou správu.

Návštěvníci stánku Hitachi si také budou moci prohlédnout řešení HCAP (Hitachi Content Archive Platform) pro aktivní a dlouhodobé uložení kritických informací. HCAP je vysoce škálovatelná platforma a bez ohledu na velikost ukládacího prostředí má pouze jednu úroveň správy pro prohledávání a vybavování digitálního obsahu. To tudíž umožňuje nepřetržité třídění a indexaci digitálních informací a následně jejich rychlé vybavování v dlouhodobém horizontu.

Řešení pro zdravotnictví
Mottu „Technologie Hitachi zlepšuje váš život“ odpovídá i další část expozice Hitachi Data Systems, která ukazuje, jak mohou efektivní storage řešení zlepšit přístup ke zdravotnickým informacím přímo u pacientova lůžka. Jde zejména o oblast zobrazování – radiotechnologie, ultrazvuk, počítačová tomografie, magnetická rezonance či systémy PACS (Picture Archiving and Communications System) generují ohromná množství dat, která se musí archivovat. Klíčový partner při výrobě systémů PACS, firma Kodak, předvede svůj systém VIP Archive, který ve spolupráci s Hitachi Content Archive Platform pomáhá organizacím konsolidovat, spravovat a zabezpečovat informace a přistupovat k nim v rámci heterogenních prostředí. Na CeBITu bude také předváděn celotělní skener Hitachi Medical Systems.

Partneři Hitachi Data Systems na CeBITu
Svá řešení bude na výstavě předvádět i šest partnerů – firmy Assistra, Bell Micro, Cema, Cisco, Ingram Micro a Kramer & Crew. Tyto společnosti se specializují na virtualizaci, konsolidaci, kontinuitu podnikání, správu úložišť nebo zálohování a obnovu dat.

Více informací o účasti Hitachi Data Systems na CeBITu 2007 je na www.my-hds.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).