Hlavní navigace

Hitachi se umístila na trhu podnikových diskových polí střední třídy v kvadrantu „leaderů“

[Tisková zpráva] SANTA CLARA, Kalifornie, 1. února 2007 — Společnost Hitachi Data Systems Corporation, vedoucí dodavatel řešení Application Optimized Storage™ a stoprocentní dceřiná firma korporace Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), dnes oznámila, že ji firma Gartner, Inc., umístila do kvadrantu „leaderů“ uvedených ve zprávě „Magický kvadrant pro trh podnikových diskových polí střední třídy za druhé pololetí 2006“ (1).

Sdílet

Magický kvadrant Gartner hodnotí dodavatele podle jejich schopností vyrábět a kompletnosti vize. Dodavatelé umístění v kvadrantu „leaderů“ mají podle firmy Gartner dostatečný tržní podíl, důvěryhodnost a marketingové a prodejní schopnosti k tomu, aby u zákazníků uspěli s novými technologiemi. „Leadeři“ také prokazují pochopení potřeb trhu, jsou dostatečně inovativní a nápadití a mají jasné a srozumitelné plány, které mohou jejich současní i potenciální zákazníci využít při návrhu své infrastruktury a strategie pro ukládání dat.

Hitachi Data Systems dodává vysoce univerzální a vysoce škálovatelné pokročilé storage systémy střední třídy s optimalizací kanálů – produktové řady Hitachi Adaptable Modular Storage a Workgroup Modular Storage (modely AMS1000, AMS500, AMS200, a WMS100). Storage systémy Hitachi střední třídy disponují mnoha funkcemi obvyklými u high-endových systémů, jako jsou RAID-6, Logical Cache Partitioning, Host Storage Domains a Virtual Ports, které mnohé jiné systémy střední třídy nemají. Tyto schopnosti umožňují IT oddělením optimalizovat výkonnost klíčových podnikových aplikací, jako jsou Microsoft Exchange, ERP, CRM nebo databáze, a poskytovat jim bezpečný přístup k datům.

Intellidyn Corporation zpracovává, analyzuje a kompiluje miliony důvěrných záznamů s cílem bezchybně a rychleji a obsáhleji než konkurence poskytovat data o spotřebitelích. Společnost se potýkala s množstvím regulací, musela rozšiřovat své služby a vyhovět požadavkům na nepřetržitý provoz. Proto se obrátila na Hitachi Data Systems, aby získala velmi rychlý, citlivý a vysoce škálovatelný úložný systém.

„Hned po vybalení a zapojení znamenalo ukládací řešení Hitachi založené na modelu AMS500 třistaprocentní zlepšení aplikační výkonnosti,“ řekl Peter Harvey, prezident a CEO firmy Intellidyn. „Storage systémy Hitachi střední třídy nám umožnily úspěšně uvést na trh některé velmi inovativní produkty, které výrazně urychlily poskytování dat našim klientům.“

„Díky tomu, že kupujícím storage systémů střední třídy nabízíme i konkurenceschopné funkce high-endových systémů, pokračujeme v rozšiřování našeho tržního podílu na tomto důležitém trhu. Zpráva firmy Gartner je dalším potvrzením správnosti naší strategie,“ uvedla Brenda Peffer, viceprezidentka Hitachi Data Systems pro globální marketing. „Spolu s našimi partnery poskytujeme na trhu středních systémů pokročilé ukládací funkce, jako jsou vrstvené storage, nativní podpora více protokolů a nepřerušitelný přenos dat za provozu. Umožňujeme tak organizacím strategicky sladit podnikové aplikace a ukládací infrastrukturu, aby náklady, výkonnost, spolehlivost a dostupnost odpovídaly specifickým pracovním požadavkům.“

Další informace o storage řešeních Hitachi Data Systems střední třídy naleznete na www.hds.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).