Hlavní navigace

Hladké přistání se Světem 2010

[Tisková zpráva] Novou vládu zatím nemáme, euro se houpe, a jestli už začíná léto, si také nemůžeme být jistí. Prostě život je nesmírně komplikovaný. A proto budeme v nedělním Světě 2010 řešit samé zásadní problémy!

Sdílet

Jsou Carrie, Samantha, Charlotta a Miranda úplně mimo? Nebo jak opravdu žijí nezadaní v New Yorku? Kde mají blbnout důchodci, když děti obsadily hřiště? Na svém?!? Ukrajinci rodí jedna dvojčata za druhými. Jak to dělají?

Pomoc, co se děje?!? Přistáváme na Kanárech, vysadily motory! Až poletíte letos v zimě nebo kdykoliv později do Španělska, nelekněte se, až před přistáním neuslyšíte motory. Nejde o poruchu, jen je pilot přepnul na volnoběh. Ve Španělsku se totiž bude už od konce letošního roku přistávat plachtěním, bez motorů. Bojíte se? První důstojník Juan Perez to přirovnává k autu, které jede z kopce na neutrál.

Kam dojede beduín, který poprvé vidí kolo? Jak vypadá tornádo měsíce? Jenže to není zdaleka všechno. Teprve to začne. Svět v kostce. Ve Světě 2010. V neděli od 9.20 na Primě.

Moderuje: Jan Kudláček